Aktualności

Czas na Widzew z nowymi partnerami!

Ligowe zmagania w tym roku już się zakończyły, ale to nie oznacza przerwy w nadawaniu programu “Czas na Widzew”! Kolejny odcinek już w poniedziałek, oczywiście na antenie TVP3.

Dzięki rosnącej popularności programu, klub pozyskał do współpracy przy jego tworzeniu dwóch partnerów: firmy Święcicki Zdrój i Dom Ubezpieczeniowy.

Dom Ubezpieczeniowy powstał w 2015 roku. To młody i dynamiczny zespół specjalistów ds. ubezpieczeń, współpracujący z najlepszymi doradcami. Dzięki ich doświadczeniu, firma jest w stanie zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, firmowych, podróżnych, NNW oraz zdrowotnych. Wynajmuje także bezgotówkowo samochody zastępcze z OC sprawcy oraz pomaga w odzyskiwaniu zaniżonych odszkodowań.

Święcicki-Zdrój to producent alkalicznej wody źródlanej, niskozmineralizowanej, przeznaczonej do codziennego spożycia. Regularne spożywanie wody źródlanej Święcicki-Zdrój może przyczynić się do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i odpowiedniej kondycji. Woda Święcicki-Zdrój jako jedna z nielicznych jest wodą alkaliczną (pH = 8,3), dzięki czemu znakomicie łagodzi skutki zakwaszenia organizmu. 

Na widzów przygotowywanego wspólnie z TVP3 Łódź programu "Czas na Widzew" w poniedziałek 9 grudnia czekać będzie reportaż z odpalenia “Widzewskiej Choinki”, wydarzenia, które pomimo niekorzystnej pogody przyciągnęło na PIłsudskiego 138 tłumy kibiców czerwono-biało-czerwonych. Wyjątkową atrakcją tego wydarzenia było stworzenie pierwszej w Polsce żywej choinki na murawie “Serca Łodzi” - efekt był spektakularny, a materiał z utworzenia złóżonego z kilkuset kibiców drzewka będzie można zobaczyć w poniedziałkowym magazynie. 

W programie nie zabraknie też wypowiedzi zawodników Widzewa. Początek programu prowadzonego przez Macieja Wenerskiego i Marcina Tarocińskiego tradycyjnie o godzinie 19:45.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela