Aktualności

Czas na Widzew w mikołajkowej aranżacji

Najnowsza odsłona magazynu Czas na Widzew miała wyjątkową mikołajkowo-świąteczną odsłonę. Wszystko dzięki wydarzeniom zorganizowanym przez klub z al. Piłsudskiego 138.

Kamery TVP3 Łódź rejestrowały przebieg “Widzewskiej Choinki”, czyli corocznej klubowej imprezy polegającej na uroczystym odpalaniu iluminacji przystadionowego świątecznego drzewka. Rodzinna uroczystość integrująca społeczność sympatyków Widzewa w tym roku miała wyjątkową formułę, między innymi za sprawą stworzenia przez przybyłych do “Serca Łodzi” kibiców żywej choinki na murawie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Przekrój wiekowy obecnych na wydarzeniu był naprawdę szeroki. - Nie pamiętam jak długo chodzę na mecze Widzewa, ale na stadion po raz pierwszy zabrał mnie tata, gdy miałem 7-8 lat. Pogoda nie ma znaczenia, jest naprawdę magicznie i to chyba  sprawia, że pomimo padającego deszczu kibice są z drużyną i zawsze chcą tworzyć tak unikatowe wydarzenie - mówił jeden z kibiców czerwono-biało-czerwonych.

W drugiej części magazynu tworzonego we współpracy z TVP3 Łódź podsumowano minioną rundę miesiąc po miesiącu, a swoimi przemyśleniami podzielili się zawodnicy pierwszej drużyny Widzewa. - Dla mnie czymś wielkim było wrócić po długim czasie do bramki, bo nie grałem wcześniej regularnie i bardzo zależało mi, by pokazać się z jak najlepszej strony. Wszystko potoczyło się dobrze, miałem dwie lub trzy interwencje, które pomogły w zdobyciu trzech punktów - wspominał Wojciech Pawłowski w rozmowie z Maciejem Wenerskim.

Na koniec magazynu przedstawiono migawki z niedzielnego starcia koszykarek Widzewa z zespołem PolskiejGrupyInwestycji Enea Gorzów Wlkp. W spotkaniu tym obiecujący debiut zanotowała Amerykanka Taylor Emery, zdobywczyni 21 punktów.

Cały program “Czas na Widzew” jest  dostępny na oficjalnej stronie TVP3. Zachęcamy do oglądania! 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 23.09.2020

Trening 23.09.2020

Tabela rozgrywek

10 GKS Tychy 5
11 Zagłębie Sosnowiec 3
12 Resovia 3
13 Widzew Łódź 3
14 GKS Bełchatów 2
15 Puszcza Niepołomice 1
16 Stomil Olsztyn 1
Pełna tabela