Aktualności

Czas na Widzew: Udany finisz rundy jesiennej

W najbliższym odcinku programu “Czas na Widzew” na widzów czeka relacja ze zwycięstwa nad Błękitnymi Stargard, reportaż dotyczący awansu zespołu U14 do Centralnej Ligi Juniorów i materiał o kolejnych wycieczkach w “Sercu Łodzi”.

Widzewiacy pewnie pokonali w sobotę Błękitnych Stargard, dzięki czemu obronili pierwsze miejsce w tabeli i zimę spędzą na czele II ligi. W magazynie tworzonym we współpracy z TVP3 na kibiców czekają materiały i kulisy z tego spotkania.  

Miniony tydzień upłynął również pod znakiem wycieczek i ciekawych wizyt w Sercu Łodzi. Kamera Telewizji Polskiej towarzyszyła m.in. grupie pierwszaków z Zespołu Szkół Salezjańskich przy ulicy Wodnej 34 oraz doktorowi Massimo Zachinniemu, włoskiemu naukowcowi, a prywatnie kibicowi Interu Mediolan, który w młodości śledził losy naszego klubu i jego ogromnym marzeniem było obejrzenie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Na kibiców czeka też reportaż z meczu barażowego drużyny Widzewa U15, która we wtorek pokonała MOSP Białystok 2:1 i zapewniła sobie awans do Centralnej Ligi Juniorów

Początek programu prowadzonego przez Marcina Tarocińskiego i Macieja Wenerskiego zaplanowano na poniedziałek na godzinę 19:45, oczywiście na antenie TVP3.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 28.09.2020

Trening 28.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela