Aktualności

Czas na Widzew: Serce Łodzi docenione!

Głównym tematem 4. odcinka programu “Czas na Widzew” było przyznanie stadionowi przy al. Piłsudskiego 138 tytułu Turystycznej Ikony Łodzi.

Na początku magazynu tradycyjnie podsumowano ostatni mecz, w którym Widzew pokonał Gryf Wejherowo 4:0. Na kibiców czekał skrót bramek i pomeczowe wypowiedzi. - Jestem obrońcą i mam za sobą dwa mecze na zero z tyłu. To też jest istotne, dlatego cieszę się, że pomimo wysokiej wygranej nie straciliśmy żadnych bramek, co dla mnie i innych obrońców jest budujące - mówił po meczu Sebastian Rudol na antenie TVP3.

Przed pierwszym gwizdkiem na murawie stadionu doszło do uroczystości, podczas której wiceprezydent Joanna Skrzydlewska przekazała na ręce pani Prezes Martyny Pajączek symboliczną nagrodę za wygraną w plebiscycie internetowym o tytuł Turystycznej Ikony Łodzi.

- Myślę, że o zwycięstwie zdecydowali kibice, którzy kolejny raz pokazali ogromną wolę walki, zdobywając największą ilość głosów. Cieszymy się, ponieważ w przyszłym roku będzie obchodzone 110-lecie Widzewa, w związku z tym nagroda zostanie bardzo dobrze zagospodarowana - powiedziała wiceprezydent Łodzi. - To miejsce jest wspaniałe, wypełnione historią, ale najpiękniej jest tu wówczas, gdy kibice zapełniają je po brzegi. Cudownie, że fani postanowili pokazać je wszystkim - przyznała prezes Widzewa.

Na koniec programu, prowadzonego przez Marcina Tarocińskiego i Macieja Wenerskiego, zapowiedziano ostatnie tegoroczne starcie w “Sercu Łodzi”, w którym widzewiacy zmierzą się z Bytovią Bytów. Cały 4. odcinek “Czasu na Widzew” można oglądać na oficjalnej stronie TVP3.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela