Aktualności

Czas na Widzew: Relacja z Turcji i Widzewskiego Turnieju Bokserskiego

W poniedziałek kibice Widzewa mogą zasiąść przed telewizorami, by obejrzeć kolejny odcinek programu "Czas na Widzew”. Tematem odcinka będzie pobyt drużyny Widzewa na zgrupowaniu w Turcji.

Obóz w tureckiej Alanyi będzie głównym tematem programu tworzonego we współpracy klubu Widzew Łódź i TVP3. Czerwono-biało-czerwoni podczas pobytu w Azji Mniejszej korzystają z naturalnych muraw oraz doskonałych warunków do pracy, by skutecznie przygotować się do zbliżającej się rundy wiosennej. Podopieczni Marcina Kaczmarka rozegrali dotychczas jeden sparing ze Stalą Mielec, przegrany 1:3. Materiał zostanie uzupełniony o wypowiedź Krystiana Nowaka, który przez pechową kontuzję nie wyjechał do Turcji.

W magazynie prowadzonym przez Macieja Wenerskiego i Marcina Tarocińskiego, zaprezentowany zostanie również reportaż z Widzewskiego Turnieju Bokserskiego, który odbył się w miniony weekend.

Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka programu "Czas na Widzew”, tradycyjnie o godzinie 19:45, na antenie łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela