Aktualności

Czas na Widzew: Tłumy na wyjątkowych lekcjach w Tomaszowie Maz.

W najnowszym odcinku programu "Czas na Widzew" kibice będą mogli poznać szczegóły dotyczące nowej sekcji e-sportowej łódzkiego klubu, czyli Red Wolves oraz zobaczyć kulisy szkolnej wizyty piłkarzy Widzewa w Tomaszowie Mazowieckim.

Red Wolves ma za sobą udany debiut w rozgrywkach Superligi PS4 w ramach Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów. W reportażu Marka Kowalczuka o projekcie opowie jego koordynator Michał Franczyk oraz zawodnicy Sebastian “Kotwicz” Kolczyński i Alan “Cosanero” Kosiński.

W minionym tygodniu czterech zawodników Widzewa: Daniel Mąka, Marcel Gąsior, Marcel Pieczek i Bartłomiej Poczobut w towarzystwie Marcina Tarocińskiego odbyło pierwszą wizytę w Tomaszowie Mazowieckim w ramach akcji “Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport”. Projekt kibiców Widzewa z tomaszowskiego FC zwyciężył w lokalnym budżecie obywatelskim, dzięki czemu w 11 szkołach podstawowych odbędą się lekcje prowadzone przez czerwono-biało-czerwonych. Szczegóły inicjatywy przybliży na antenie Jarosław Batorski reprezentujący FC Tomaszów Mazowiecki i Stowarzyszenie “Fanatycy Widzewa”.

W programie prowadzonym przez Macieja Wenerskiego i MarcinaTarocińskiego nie zabraknie też materiałów dotyczących zgrupowania pierwszej drużyny w Turcji oraz zbliżającego się wznowienia rozgrywek ligowych. Widzewiacy już w najbliższą niedzielę zmierzą sie na swoim stadionie z Olimpią Elbląg.

Oczekiwanie na to spotkanie można umilić sobie w poniedziałek, zasiadając przed telewizorem i przełączając o godzinie 19:45 na TVP3 Łódź. To właśnie wtedy swoją premierę będzie miała najnowsza odsłona przygotowywanego wspólnie przez klub i Telewizję Polską Oddział w Łodzi “Czasu na Widzew”. Zachęcamy do oglądania!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela