Aktualności

Czas na Widzew: Podsumowanie kolejnego etapu przygotowań

W najnowszym odcinku programu "Czas na Widzew" kibice mogli zapoznać się ze stanem przygotowań pierwszej drużyny Widzewa do rundy wiosennej.

Początek magazynu poświęcono na skrót sobotniego sparingu z KKS-em Kalisz, przegranego przez łodzian 1:2. - Pomimo występowania na poziomie trzecioligowym rywale nie byli łatwym przeciwnikiem. Grali wysokim pressingiem i tworzyli spore zagrożenie pod naszą bramkę. Również mieliśmy swoje okazje, niestety nie udało się ich wykorzystać, ale wydaje mi się, że pomimo porażki możemy wyciągnąć dobre wnioski z tego spotkania - powiedział Marcin Robak, który mecz z KKS-em obserwował z perspektywy kibica.

W niedziele pierwsza drużyna wyjechała na zgrupowanie do Alanyi, gdzie będzie miała możliwość pracować w bardzo dobrych warunkach. - Gra na sztucznej murawie na pewno nie jest komfortowa, a boiska naturalne w Turcji na pewno ułatwią nam treningi. Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji i że nasza drużyna ma awansować do I ligi. Pracujemy ciężko do rundy rewanżowej, by wykonać założony cel - dodał kapitan czerwono-biało-czerwonych w rozmowie z Markiem Kowalczukiem.

Część materiału  poświęcono na prezentację fragmentów dokumentalnego filmu "110 lat Pasji: Wielosekcyjny Widzew", w którym poruszono dzieje sportowców różnych sekcji reprezentujących czerwono-biało-czerwone barwy.

W programie tworzonego we współpracy z łódzkim oddziałem Telewizji Polskiej poruszono również temat kontuzji Przemysława Kity i Krystiana Nowaka oraz pozyskania do klubu Henrika Ojamy. - Myślę, że po tym co Henrik pokazał w drugiej połowie, udowodnił, że wiosną może być bardzo dużym wzmocnieniem - mówił Marcin Tarociński prowadzący magazyn wspólnie z Maciejem Wenerskim. 

Cały ostatni odcinek magazynu "Czas na Widzew” można oglądać na oficjalnej stronie TVP3 Łódź, a już dziś zapraszamy do kolejnej odsłony programu, która będzie miała swoją premierę w poniedziałek 17 lutego, tradycyjnie o godz. 19:45.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela