Aktualności

Ćwierćfinałowy mecz rezerw w Pucharze Polski na żywo w WidzewTV

Klubowa telewizja pokaże w otwartym paśmie sobotnie spotkanie Widzewa II z Pelikanem Łowicz, którego stawką będzie awans do półfinału regionalnego Pucharu Polski 2019/2020.

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego po udanej jesiennej kampanii pucharowej kolejne spotkanie, tym razem 1/4 finału, rozegrać miał wiosną. Epidemia koronawirusa spowodowała jednak, że decydujące mecze regionalnego Pucharu Polski zostały odsunięte w czasie, ale rozgrywki - zgodnie z założeniami organizatorów - mają zostać dokończone na przełomie lipca i sierpnia.

Spotkanie Widzewa II z Pelikanem Łowicz rozegrane zostanie w sobotę 18 lipca na boisku hybrydowym w bazie treningowej Widzewa zlokalizowanej przy ul. Małachowskiego. Pierwszy gwizdek spotkania zabrzmi o 11:00, a cały mecz obejrzeć będzie można za pośrednictwem WidzewTV. Klubowa telewizja pokaże to spotkanie w otwartym paśmie w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ), a skomentuje je Arkadiusz Stolarek.

Fani Widzewa będą mogli kibicować piłkarzom również z trybun, ale zgodnie z aktualnymi decyzjami administracyjnymi związanymi ze stanem epidemii, w liczbie nie większej niż 150 i bezwzględnie przestrzegając zasad reżimu sanitarnego. W związku z tym prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od innych uczestników imprezy, posiadanie swojej maseczki zasłaniającej usta i nos, dezynfekcję rąk przed wejściem na obiekt i stosowanie się do zaleceń obsługi obiektu i służb porządkowych.

***

Widzew II Łódź - Pelikan Łowicz / sobota 18 lipca 2020 roku, godz. 11:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela