Aktualności

COSINUS rozszerza współpracę z Widzewem

Sieć szkół COSINUS zdecydowała się na kontynuację oraz rozszerzenie współpracy z Widzewem w ramach wspierania klubu.

Cosinus dołączył do firm wspierających klub w sierpniu 2017 r. W ramach kontynuacji współpracy firma zwiększy swoją obecność na stadionie przy alei Piłsudskiego 138 dzięki dodatkowym banerom, obecności na telebimach a także m.in. stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji meczowych prowadzonych przez WidzewTV.

Sponsor przygotował także specjalną promocję dla kibiców Widzewa uczęszczających do szkół Cosinus. Dzięki dobrym wynikom frekwencji, każda osoba wyznaczona przez szkołę, będzie mogła odebrać piłkę, szalik lub koszulkę casual z oferty oficjalnego sklepu Widzewa. Więcej szczegółów na ten temat wkrótce.

Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne COSINUS to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych, mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych.
Szkoła prowadzi edukację dla dorosłych w ramach liceum oraz szkół policealnych, w tym także kierunki medyczne, które kształcą w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Oczywiście cała nauka jest bezpłatna.

Sieć COSINUS już wcześniej wspierała czerwono-biało-czerwone barwy. W sezonie 2016/2017 była sponsorem tytularnym widzewskich koszykarek, które w rozgrywkach Tauron Basket Ligi Kobiet występowały pod nazwą Cosinus Widzew Łódź.

Ze szczegółową ofertą szkół prowadzonych przez COSINUS zapoznać się można pod adresem www.cosinus.pl. Pamiętaj. Zapisując się do szkoły Cosinus jednocześnie wspierasz klub!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela