Aktualności

COSINUS rozszerza współpracę z Widzewem

Sieć szkół COSINUS zdecydowała się na kontynuację oraz rozszerzenie współpracy z Widzewem w ramach wspierania klubu.

Cosinus dołączył do firm wspierających klub w sierpniu 2017 r. W ramach kontynuacji współpracy firma zwiększy swoją obecność na stadionie przy alei Piłsudskiego 138 dzięki dodatkowym banerom, obecności na telebimach a także m.in. stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji meczowych prowadzonych przez WidzewTV.

Sponsor przygotował także specjalną promocję dla kibiców Widzewa uczęszczających do szkół Cosinus. Dzięki dobrym wynikom frekwencji, każda osoba wyznaczona przez szkołę, będzie mogła odebrać piłkę, szalik lub koszulkę casual z oferty oficjalnego sklepu Widzewa. Więcej szczegółów na ten temat wkrótce.

Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne COSINUS to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych, mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych.
Szkoła prowadzi edukację dla dorosłych w ramach liceum oraz szkół policealnych, w tym także kierunki medyczne, które kształcą w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Oczywiście cała nauka jest bezpłatna.

Sieć COSINUS już wcześniej wspierała czerwono-biało-czerwone barwy. W sezonie 2016/2017 była sponsorem tytularnym widzewskich koszykarek, które w rozgrywkach Tauron Basket Ligi Kobiet występowały pod nazwą Cosinus Widzew Łódź.

Ze szczegółową ofertą szkół prowadzonych przez COSINUS zapoznać się można pod adresem www.cosinus.pl. Pamiętaj. Zapisując się do szkoły Cosinus jednocześnie wspierasz klub!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela