Aktualności

Co zrobić, gdy karnet nie zadziała?

W tej rundzie po raz pierwszy osoby przedłużające ważność karnetu nie musiały odbierać nowej karty. Rozwiązanie takie ma przygotować nas wszystkich do wprowadzenia w przyszłym sezonie kart wieloletnich, które będą mogły być nośnikiem karnetów i pojedynczych biletów.

Aby zapewnić sprawną obsługę w tej nowej sytuacji klub udostępnia kibicom narzędzia, dzięki którym możemy ograniczyć ilość ewentualnych błędów i sytuacji problematycznych. Chociaż staramy się, aby takich problemów było jak najmniej, przy takiej ilości karnetów są one nie do uniknięcia. 

Jednym z nowych rozwiązań zastosowanych przed tą rundą jest podstrona widzew.com/karnet. Znajduje się na niej specjalny formularz. Po wpisaniu do niego numeru karty Widzewiaka, będącej nośnikiem karnetu, każdy kibic otrzyma informację o statusie danej karty, tzn. o tym, czy jest ona aktywna (czyli czy uprawnia do wejścia na najbliższy mecz), czy jest zarejestrowana (czyli czy powinna być rozpoznana przez czytnik zbliżeniowy na bramce), czy wejście na dany mecz nie zostało zwolnione poprzez system zwalniania miejsc. System zwraca również inicjały posiadacza karty oraz kilka wybranych cyfr z numeru pesel, celem sprawdzenia czy dane w systemie są zgodne z danymi na karcie. W przypadku wykrycia jakichkolwiek problemów kibic otrzymuje informację o dalszych krokach postępowania. 

Podobną procedurę sprawdzenia karty będzie mógł wykonać dedykowany pracownik klubu, zlokalizowany za bramkami przy każdym wejściu na stadion. W przypadku gdy dany karnet nie zadziała na bramce pracownik klubu po jego weryfikacji przekaże ochronie polecenie wpuszczenia kibica na stadion w przypadku weryfikacji pozytywnej lub pomoże podjąć działania mające na celu zdiagnozowanie potencjalnego błędu. 

Mamy nadzieję, że ewentualnych problemów przy wejściu na obiekt będzie jak najmniej, a w przypadku ich wystąpienia liczymy na Waszą współpracę. Każdego posiadacza karnetu zachęcamy do sprawdzenia swojej karty na podstronie widzew.com/karnet. Wszelkie uwagi lub dostrzeżone błędy można przesyłać na adres karnety@widzew.com.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE PRZED MECZEM Z VICTORIĄ SULEJÓWEK (KLIKNIJ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczna niedziela w Alanyi 16.02.2020

Słoneczna niedziela w Alanyi 16.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela