Aktualności

Cieszynkę rundy znamy, ale kto na drugim miejscu?

Przejrzeliśmy bramki i sprawdziliśmy jak piłkarze Widzewa się z nich cieszą. Razem z Wami wybierzemy numer 2, bo nr 1 rezerwujemy dla Michała Millera

Pod różnymi postami na facebooku Widzewa radość po pięknej bramce Michała Millera z rzutu wolnego w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki biła rekordy popularności. Martwiliście się, czy napastnikowi nic się nie stało po twardym lądowaniu twarzą na murawie.

Dlatego wśród kandydatur nie ma cieszynki Millera, bo jest bezkonkurencyjna. Są za to cztery inne:

Cieszynka nr 1 - Kacper Falon po golu z Olimpią Zambrów. Najpierw mamy typowy samolot, ale potem młody pomocnik Widzewa przybija piątkę z jeszcze młodszym zawodnikiem łódzkiego klubu.

Cieszynka nr 2 – Daniel Świderski (po bramce z Turem Bielsk Podlaski). W ogóle mamy wrażenie, że napastnik Widzewa zawsze najbardziej energicznie cieszy się z bramek, nie tylko swoich, ale także kolegów. Tu, po tradycyjnym samolocie, wykonuje nie mniej często spotykany ślizg na kolanach.

Cieszynka nr 3 – Mateusz Michalski (po golu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki). Pomocnik Widzew zdaje się pokazywać: „spokojnie, spokojnie, to tylko bramka, ale to ja ją strzeliłem”.

Cieszynka nr 4 - Daniel Świderski (po trafieniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki). Łucznik to niemal znak firmowy napastnika Widzewa.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela