Aktualności

Christopher Mandiangu: Powinniśmy wygrywać takie spotkania

W sobotnim wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki II ligi Widzew zremisował w Elblągu z miejscową Olimpią 1:1. Na boisko od pierwszej minuty wyszedł Christopher Mandiangu.

Łodzianie na stadionie w Elblągu przez dłuższy czas prowadzili. W końcówce meczu gospodarze zdołali wyrównać stan meczu i ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. - Prowadziliśmy przez większą część spotkania, więc jeśli tracisz bramkę w samej końcówce to można traktować to jako porażkę. Wiemy, że czeka nas trudny sezon. Nie możemy oczekiwać, że wygramy wszystkie mecze kilkoma bramkami, natomiast w spotkaniach takich jak to z Olimpią powinniśmy sięgnąć po trzy punkty. Musimy teraz odpowiednio się zregenerować. Za trzy dni mamy kolejny ważny mecz i musimy pokazać się w nim z lepszej strony - przyznał Christopher Mandiangu.

Skrzydłowy Widzewa w starciu z Olimpią pierwszy raz wyszedł na boisko w pierwszym składzie. - To był mój debiut od pierwszej minuty w barwach Widzewa. Starałem się pokazać z jak najlepszej strony. Miałem lepsze oraz gorsze momenty na boisku. Trener oraz zawodnicy coraz bardziej mnie poznają i wiedzą już, jakie są moje mocne strony - dodał skrzydłowy łódzkiej drużyny.

Kolejny mecz Widzew rozegra już w najbliższą środę. Przeciwnikiem czerwono-biało-czerwonych na własnym stadionie będzie Górnik Łęczna. - Według mnie to dobrze, że gramy kolejny mecz już za trzy dni. Dzięki temu nie mamy zbyt wiele czasu na rozmyślanie o spotkaniu z Olimpią. Musimy grać dobrze przez 90 minut, dopóki sędzia nie zagwiżdże po raz ostatni - zakończył Christopher Mandiangu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela