Aktualności

Cennik karnetów na sezon 2019/2020

19 czerwca 2019 roku Widzew Łódź rozpocznie sprzedaż karnetów na mecze domowe rozgrywek II ligi w nadchodzącym sezonie.

Zgodnie z opublikowanym w piątek 15 czerwca harmonogramem sprzedaży karnetów (SPRAWDŹ) w pierwszej kolejności nabyć abonamenty na nowy sezon będą mogli kibice, którzy mieli je również w poprzedniej rundzie ligowej. Pełny cennik karnetów, zarówno dla osób przedłużających, jak i dla nowych nabywców znajduje się na załączonej grafice. Ceny karnetów pozostały niezmienione w stosunku do poprzedniego sezonu. Terminarz rozgrywek przewiduje rozegranie 10 meczów u siebie jesienią oraz 7 meczów u siebie na wiosnę. 

Zobacz cennik karnetów

Oprócz karnetów w cenach normalnych, dostępne będą bilety sezonowe w obniżonych cenach dla osób niepełnosprawnych, dzieci do lat 13, osób w wieku emerytalnym i młodzieży do lat 18.

Klub ustalił również cennik biletów na pojedyncze mecze ligowe. Ich ceny kształtują się od 8 zł dla najmłodszych kibiców, do 250 zł za meczowy pakiet VIP dla osób pełnoletnich.

Zobacz cennik biletów

Jednocześnie informujemy, że w związku z uwagami osób posiadających karnety na sektory rodzinne znajdujące się przy sektorze gości, w nowym sezonie klub wyjątkowo oferuje możliwość przedłużenia karnetu na inne miejsce na Trybunach B, C, D i A (poza VIP) w cenach zgodnych z cennikiem dla trybuny rodzinnej w celu zmiany trybuny. Klub nie jest w stanie przenieść lokalizacji sektora rodzinnego w inne miejsce stadionu, w związku z tym, że podstawowym prawem posiadacza karnetu jest prawo do zakupu nowego karnetu na to samo miejsce. Od następnego sezonu jako sektory rodzinne będą traktowane jedynie sektory A1, A2 i A3.

Już jutro o 19:10 kolejne informacje dotyczące rozpoczynającej się w środę sprzedaży karnetów. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela