Aktualności

Bricoman kontynuuje współpracę z Widzewem Łódź

Miło nam poinformować, że prężnie działające w sprzedaży materiałów budowlanych przedsiębiorstwo Bricoman przedłużyło współpracę z łódzkim klubem.

Bricoman Łódź to sklep i skład remontowo-budowlany, oferujący produkty do budowy, remontu domu i wykończenia mieszkania. Dzięki bogatemu doświadczeniu całej załogi dobór odpowiednich elementów staje się bardzo prosty. Wybór drzwi, paneli podłogowych, farb, elektronarzędzi czy elementów wystroju wnętrz jest zawsze szeroki i w konkurencyjnych cenach.

- To już kolejny rok współpracy z Widzewem. Zdecydowaliśmy się na jej kontynuację, ponieważ korzyści, jakie czerpią obie strony z tej kooperacji, są wyśmienite. W przeszłości mieliśmy przyjemność organizować różnego rodzaju eventy i pozytywnie oceniamy tę współpracę. Jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie nowe inicjatywy klubu. Pomimo aktualnych obostrzeń nie możemy się doczekać meczów na stadionie Widzewa. Szczerze dopingujemy całą drużynę w walce o kolejne sukcesy - mówi Marcin Dereń, dyrektor sklepu Bricoman w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela