Aktualności

Bogata oferta transmisji meczu ze Zniczem

Sobotnie spotkanie ze Zniczem z trybun zobaczyć będzie mogło jedynie 4,5 tysiąca fanów. Na pozostałych kibiców czekać będą jednak ogólnodostępne bezpłatne transmisje telewizyjne na żywo.

Niestety zainteresowanie meczem ze Zniczem Pruszków znacznie przekracza liczbę dostępnych miejsc wynikającą z obostrzeń epidemicznych. Dlatego w sobotę na stadion wejść będzie mogło niewiele ponad połowę z 7,5 tysiąca posiadaczy karnetów, którzy zadeklarowali chęć pojawienia się na tym spotkaniu.

Mając na uwadze zasady reżimu sanitarnego wynikające bezpośrednio z nadal realnego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz obowiązujące w związku z tym decyzje administracyjne - zakazujące między innymi wieloosobowych zgromadzeń - zachęcamy wszystkich fanów, którzy nie otrzymali wejściówek na mecz, do oglądanie jego transmisji.  

Spotkanie ze Zniczem, którego początek przewidziany jest na godzinę 17:00, pokazywane będzie w otwartym i ogólnodostępnym kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ). Transmisja nadawana będzie również w wyższej jakości na stronie widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do niej kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ).

Mecz ze Zniczem wyemituje również Telewizja Polska, która korzystać będzie z sygnału realizowanego przez WidzewTV. TVP3 pokaże występ widzewiaków na żywo w łódzkim paśmie regionalnym, a TVP Sport w ramach łączonej transmisji z meczami GKS Katowice - Resovia i Legionovia - Górnik Łęczna na swoim kanale telewizyjnym, ale również za pośrednictwem tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Jesteśmy przekonani, że tysiące kibiców będą w sobotę trzymać kciuki za czerwono-biało-czerwonych. Mamy nadzieję, że dzięki dostępnym transmisjom, wielu z nich, nie mogąc być tego dnia przy Piłsudskiego 138, będzie przeżywać niepowtarzalne sportowe emocje w bezpiecznych warunkach, w gronie rodziny i najbliższych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Odra Opole 39
9 Sandecja Nowy Sącz 37
10 Miedź Legnica 37
Pełna tabela