Aktualności

Blachotrapez, ELSERWIS oraz Romanista wciąż z Widzewem!

Z przyjemnością pragniemy poinformować o przedłużeniu współpracy z trzema firmami - Blachotrapezem, ELSERWIS-em oraz Romanistą. Serdecznie dziękujemy za wsparcie oraz zaufanie.

Firma Blachotrapez jest wiodącym polskim producentem blaszanych pokryć dachowych. Istnieje od 1995 roku, jednak początki jej działalności sięgają lat 70-tych i są nierozerwalnie związane z osobą Jana Luberdy - dekarza z zawodu, właściciela i założyciela firmy. Swoją centralę ma na południu Polski w Rabce Zdrój. Posiada trzy nowoczesne zakłady produkcyjne - dwa w Polsce (Rabka Zdrój i Sękocin Nowy pod Warszawą) oraz jeden zakład w Rumunii (miejscowość Baia Mare). Blachotrapez sprzedaje swoje wyroby nie tylko w Polsce, ale również w ponad 20 innych krajach świata - oprócz tych europejskich, ich produkty docierają także do takich dalekich zakątków świata jak Tadżykistan, Azebrejdżan czy daleka Kanada. Firma jest w 100 procentach polskim przedsiębiorstwem zatrudniającym blisko 600 pracowników.

Firma ELSERWIS działa na rynku usług elektroinstalacyjnych na terenie całego kraju. Do obszarów działania firmy należy zaliczyć kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Ponadto, przedsiębiorstwo oferuje również usługi sprzętem budowlanym, transport oraz wynajem maszyn.

Trzecią firmą, która postanowiła przedłużyć współpracę z Widzewem jest Romanista - Instytut Języków Romańskich. To nowoczesna szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków obcych wywodzących się z łaciny: kursy języka francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i portugalskiego, a także innych wiodących języków, takich jak: angielski, niemiecki, rosyjski i polski dla obcokrajowców, na wszystkich poziomach zaawansowania.

Wszystkim wymienionym firmom serdecznie dziękujemy za ponowne okazanie zaufania Widzewowi. Pozostałych zainteresowanych przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów, Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela