Aktualności

Bilety na Lechię, zwalnianie miejsc, wydruk w domu

Informujemy, że w klubowym systemie biletowym pojawiła się opcja zakupu biletów na mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Bilety na piątkowy mecz z Lechią są dostępne w zakładce https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Do sprzedaży udostępniony jest cały sektor gości wraz z sektorem buforowym oraz pojedyncze miejsca na pozostałych sektorach stadionu. 

Dostrzegając problemy związane z odbiorem biletów na poprzedni mecz na mecz z Lechią przygotowaliśmy możliwość własnego wydruku zakupionego biletu. Aby skorzystać z tej opcji przy wyborze sposobu dostawy biletów należy wybrać opcję "Wydruk własny biletu A4". Po opłaceniu zamówienia w zakładce "Twoje bilety" istnieje możliwość wygenerowania biletu w formacie PDF. Otrzymany plik należy wydrukować w formacie A4. Bardzo prosimy, aby osoby, które wybrały ten sposób otrzymania biletu, zwróciły uwagę na to, aby wydruk miał dobrą jakość. 

Powraca również opcja zwalniania miejsca karnetowego na konkretny mecz. System, który znakomicie sprawdził się na poprzednim meczu, po drobnych zmianach jest również uruchomiony na mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Posiadaczy karnetu, którzy nie będą mogli uczestniczyć w piątkowym meczu, prosimy o zgłoszenie tego faktu na stronie https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc. Posiadacz karnetu zwalniający miejsce otrzymuje specjalny kod, który może przekazać wybranej przez siebie osobie. Osoba ta podając przy zakupie biletu ten kod, może wykupić bilet na zwolnione miejsce. Miejsca na karnecie można zwalniać do czwartku, 06.04.2017, do godziny 22:00. Również do tej godziny istnieje możliwość przekazania kodu wybranej osobie i zakupu przez nią wskazanego miejsca. Po tym czasie wszystkie zwolnione miejsca trafią do ogólnej sprzedaży. Posiadaczom karnetów, którzy zwalniają swoje miejsca z uwagi na nieobecność dziękujemy za widzewską postawę. Z uwagi na to, że nie możecie obejrzeć meczu na żywo, oferujemy Wam darmowy dostęp do transmisji w WidzewTV. 

Informujemy, że w najbliższych dniach jedyną możliwością zakupu biletów jest zakup w systemie internetowym. Zakup biletu w kasie będzie możliwy wyłącznie w dniu meczu, o ile bilety na piątkowe spotkanie będą jeszcze dostępne. Komunikat w tej sprawie zostanie wydany w czwartek, po zakończeniu możliwości zwalniania miejsc. 

Aby umożliwić odbiór biletów przed meczem kasy biletowe będą czynne w środę i czwartek. O godzinach pracy kas poinformujemy osobnym komunikatem. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela