Aktualności

Bilety i zwalnianie miejsc na mecz z Huraganem Morąg

Informujemy, że w klubowym systemie biletowym można już kupować bilety oraz zwalniać miejsca na sobotni mecz z Huraganem Morąg.

Sprzedaż biletów na spotkanie z Huraganem Morąg (sobota 28 kwietnia, godz. 19:10) w klubowym systemie biletowym https://widzew.com/web/bilety już się rozpoczęła. W tej chwili nie ma jeszcze decyzji odnośnie przyjazdu do Łodzi zorganizowanej grupy kibiców z Morąga. 

Wszystkich posiadaczy karnetów, którzy nie będą mogli uczestniczyć w najbliższym spotkaniu, zachęcamy do skorzystania z mechanizmu zwalniania miejsc https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc. Umożliwi to innym nabycie biletów na ich miejsca i realny wzrost frekwencji na stadionie w ważnym meczu. W przypadku miejsc zwolnionych do piątku (27 kwietnia) do godziny 9:00 zwalniający otrzyma kod, który inna osoba może wykorzystać do zakupu biletu na zwolnione miejsce. Po tym czasie zwolnione miejsca trafiają do ogólnej sprzedaży.

W tym sezonie istnieje możliwość zwolnienia miejsca do 2 godzin przed rozpoczęciem meczu, czyli w przypadku rywalizacji z Huraganem Morąg do soboty, do godziny 17:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela