Aktualności

Będzie transmisja meczu juniorów starszych!

Pragniemy poinformować, że pierwszy domowy mecz juniorów starszych Widzewa z AKS SMS Łódź będzie transmitowany na żywo!

Juniorzy starsi rozpoczęli walkę o Centralną Ligę Juniorów już dwa tygodnie temu, kiedy to w Wielką Sobotę zremisowali z Ceramiką Opoczno 1:1, chociaż spotkanie - po obejrzeniu dwóch czerwonych kartek - kończyli w dziewiątkę. Tydzień później podopieczni Sławomira Kraski pokonali na wyjeździe groźną Wartę Sieradz 2:1. Trzecia kolejka rundy wiosennej zapowiada się nie mniej ekscytująco, bo maraton pojedynków z największymi rywalami w walce o awans zakończy spotkanie derbowe.

W sobotę 9 kwietnia piłkarze z rocznika 1997/98 zmierzą się bowiem z AKS SMS Łódź. To jedno z tych spotkań, które będą miały kolosalne znaczenie w kontekście końcowego układu sił w ligowej tabeli. Z tego też powodu telewizja klubowa WidzewTV postanowiła przeprowadzić transmisję tego pojedynku, który rozpocznie się o godzinie 11.

Mecz zostanie transmitowany za pośrednictwem serwisu YouTube, na oficjalnym kanale klubu RTS Widzew Łódź. Pomimo internetowej transmisji na żywo, piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym proszą o doping ze strony kibiców także na obiekcie Chojeńskiego Klubu Sportowego. Wsparcie z trybun stadionu przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18 może przyczynić się do osiągnięcia historycznego rezultatu, jakim bez wątpienia będzie pierwszy w dziejach Widzewa udział w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.  


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela