Aktualności

Będzie transmisja meczu juniorów starszych!

Pragniemy poinformować, że pierwszy domowy mecz juniorów starszych Widzewa z AKS SMS Łódź będzie transmitowany na żywo!

Juniorzy starsi rozpoczęli walkę o Centralną Ligę Juniorów już dwa tygodnie temu, kiedy to w Wielką Sobotę zremisowali z Ceramiką Opoczno 1:1, chociaż spotkanie - po obejrzeniu dwóch czerwonych kartek - kończyli w dziewiątkę. Tydzień później podopieczni Sławomira Kraski pokonali na wyjeździe groźną Wartę Sieradz 2:1. Trzecia kolejka rundy wiosennej zapowiada się nie mniej ekscytująco, bo maraton pojedynków z największymi rywalami w walce o awans zakończy spotkanie derbowe.

W sobotę 9 kwietnia piłkarze z rocznika 1997/98 zmierzą się bowiem z AKS SMS Łódź. To jedno z tych spotkań, które będą miały kolosalne znaczenie w kontekście końcowego układu sił w ligowej tabeli. Z tego też powodu telewizja klubowa WidzewTV postanowiła przeprowadzić transmisję tego pojedynku, który rozpocznie się o godzinie 11.

Mecz zostanie transmitowany za pośrednictwem serwisu YouTube, na oficjalnym kanale klubu RTS Widzew Łódź. Pomimo internetowej transmisji na żywo, piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym proszą o doping ze strony kibiców także na obiekcie Chojeńskiego Klubu Sportowego. Wsparcie z trybun stadionu przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18 może przyczynić się do osiągnięcia historycznego rezultatu, jakim bez wątpienia będzie pierwszy w dziejach Widzewa udział w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.  


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela