Aktualności

Bartosz Bielecki trenerem roku w województwie? Głosujemy!

Ruszył finałowy etap plebiscytu "Dziennika Łódzkiego" na najpopularniejszych sportowców województwa łódzkiego. Szansę na zwycięstwo w kategorii Trener Roku ma Bartosz Bielecki, szkoleniowiec Widzewa z rocznika 2004.

Przypomnijmy - do 28 grudnia do godz. 22:00 przez stronę internetową "Dziennika Łódzkiego" i przez SMS-y można było głosować na sportowców, drużyny i trenerów roku w poszczególnych powiatach województwa łódzkiego. W zakończonym niedawno pierwszym etapie plebiscytu w kategorii Trener Roku zwyciężył Bartosz Bielecki - szkoleniowiec Widzewa z rocznika 2004, który w imponującym stylu wygrał I ligę wojewódzką C1 trampkarzy. Po emocjonujących barażach z Deltą Warszawa widzewiacy nie zdołali wywalczyć awansu do Centralnej Ligi Juniorów U15.

Teraz czas na wojewódzki finał plebiscytu - Bartosz Bielecki wszedł do niego z zachowaniem dotychczasowych głosów. Finałowe głosowanie potrwa do 15 stycznia do godz. 22:00. Głosy na trenera Akademii Widzewa można oddawać przez stronę internetową "Dziennika Łódzkiego" oraz wysyłając SMS-a o treści LSU.11 na numer 72355.

Na zwycięzców czekają tytuły, statuetki, dyplomy oraz nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali. Po gali do nakładu "Dziennika Łódzkiego" dołączony zostanie specjalny dodatek, w którym zaprezentowani zostaną zwycięzcy z każdego miasta i powiatu w każdej kategorii plebiscytu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela