Aktualności

Bartłomiej Poczobut nowym zawodnikiem Widzewa

25-letni pomocnik związał się z klubem roczną umową z możliwością przedłużenia w przypadku awansu.

Przez ostatnie półtora roku Bartłomiej Poczobut był podstawowym piłkarzem GKS-u Katowice. W jego barwach rozegrał w tym czasie 42 mecze w pierwszej lidze, wszystkie w wyjściowym składzie (z czego aż 38 w pełnym wymiarze czasowym). Wcześniej jako zawodnik Bytovii Bytów na tym samym szczeblu rozgrywkowym zaliczył 67 spotkań, zbierając za swoje występy bardzo pozytywne recenzje.

W przeszłości, poza grą dla klubów z rodzinnego Szczecinka, był również zawodnikiem koszalińskich Bałtyku i Gwardii oraz Błękitnych Stargard. Z tym ostatnim klubem, grając na poziomie drugiej ligi, doszedł do półfinału Pucharu Polski w sezonie 2014/2015, czym zwrócił na siebie uwagę obserwatorów z wyższych klas rozgrywkowych. W walce o finał Błękitni z Poczobutem w składzie ulegli Lechowi Poznań dopiero po dogrywce.

Bartłomiej Poczobut jest defensywnym pomocnikiem. W czwartek 11 lipca 25-latek podpisał z Widzewem Łódź roczną umowę z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy w przypadku wywalczenia przez klub awansu do I ligi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela