Aktualności

Bartłomiej Niedziela: Ważne, że możemy się zgrywać

Zawodnik Widzewa po wygranym 5:2 sparingu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski podkreślił, że z każdym kolejnym tygodniem gra zespołu będzie wyglądać coraz lepiej, a wykonana praca przełoży się na wyniki w lidze.

Kolejne 45 minut od trenera Franciszka Smudy otrzymał w środę Bartłomiej Niedziela, który w drugiej połowie pojawił się na boku obrony. - Mecze sparingowe to element przygotowań do sezonu, który lubią wszyscy zawodnicy, bo w odróżnieniu od ćwiczeń wytrzymałościowych czy motorycznych dają po prostu szansę pogrania w piłkę. W naszym przypadku ważna jest też możliwość zgrywania się. Myślę, że z tygodnia na tydzień będzie to wyglądać coraz lepiej i, co najważniejsze, zaprocentuje w lidze - mówił zawodnik tuż po końcowym gwizdku sędziego.

Zwycięstwo nad zespołem byłego trenera Widzewa Przemysława Cecherza było dla łodzian czwartą kolejną wygraną w zimowych sparingach. Po raz drugi udało im się także zaaplikować rywalom aż pięć bramek (wynikiem 5:2 zakończył się również sparing z Termami Nerem Poddębice) - Dzisiejszy mecz mógł się pewnie podobać kibicom, bo udawało nam się utrzymać niezłe tempo gry, stworzyliśmy sporo sytuacji podbramkowych i zdobyliśmy pięć goli. Oczywiście zachowujemy spokój, bo to tylko sparing, ale wszyscy chcielibyśmy, aby również mecze ligowe kończyły się takimi przekonującymi zwycięstwami - dodał Bartłomiej Niedziela.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela