Aktualności

Bartłomiej Niedziela: Cały czas poznajemy system gry trenera

Pomocnik Widzewa jest zadowolony z postawy drużyny w meczu z Wartą Sieradz. Przyznaje również, że atmosfera na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 zrobiła na nim ogromne wrażenie.

Piłkarze Widzewa Łódź odnieśli w sobotę zwycięstwo nad zawodnikami Warty Sieradz. Łodzianie wygrali 3:0 i bez większych problemów zainkasowali kolejny komplet punktów. Debiut przed łódzką publicznością zaliczył tego dnia Bartłomiej Niedziela. - Powinniśmy być zadowoleni z tego meczu. Pewne zwycięstwo i trzy punkty zostają w Łodzi. To jest w tym momencie najważniejsze. Ten stadion to będzie nasza twierdza, w której zawsze zdobywać będziemy komplet punktów. Jeżeli chodzi o naszą grę, to myślę, że z meczu na mecz będzie wyglądać to coraz lepiej. Cały czas poznajemy system gry trenera, ale gdy wszystko przyswoimy, to kibice powinni być bardzo zadowoleni z naszej postawy - uważa pomocnik.

Skrzydłowy, który w przerwie letniej zamienił pierwszoligową Chojniczankę Chojnice na trzecioligowy Widzew Łódź jest pod wrażeniem oprawy towarzyszącej spotkaniom rozgrywanym w Sercu Łodzi. - Patrząc na atmosferę na trybunach stwierdzam wprost, że nie zrobiłem żadnego kroku w tył przechodząc z pierwszej ligi do trzeciej. Zrobiłem spory krok, ale w przód. Wielu piłkarzy z pierwszej ligi czy nawet ekstraklasy może nam pozazdrości tego, że za każdym razem grając u siebie mamy taką atmosferę na trybunach. Niejeden zawodnik z najwyższej klasy rozgrywkowej nie doświadczy nigdy tego, czego my doświadczamy tutaj. To pomaga i mobilizuje - powiedział tuż po końcowym gwizdku.

Następne spotkanie ligowe z Sokołem Aleksandrów Łódzki czerwono-biało-czerwoni rozegrają w najbliższą środę.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela