Aktualności

Bądź na bieżąco z poczynaniami Red Wolves

W czwartek Widzew Łódź ogłosił powstanie swojej sekcji e-sportowej, która w rozgrywkach będzie występować pod nazwą Red Wolves. Sekcja rozpoczęła już pierwsze działania w mediach społecznościowych.

Klub uruchomił dedykowany adres mailowy: esport@widzew.com, pod który zgłaszać się mogą chętni do rozpoczęcia przygody z e-sportem pod skrzydłami Red Wolves oraz przedstawiciele mediów z branży elektronicznej rozgrywki. - Projekt chcemy rozwijać dwutorowo. Pierwszy priorytet to oczywiście profesjonalne rozgrywki, w których mają startować i odnosić sukcesy nasi zawodnicy. Oprócz klasycznej rywalizacji, chcemy rozwijać również projekty społeczne, skierowane do naszych kibiców, przybliżać im e-sport, a najmłodszym umożliwić dołączenie do naszego zespołu. Już dziś mogę zapowiedzieć rozegranie turnieju w grę FIFA 20, którego zwycięzca otrzyma możliwość podpisania z klubem profesjonalnego kontraktu. Planujemy również aktywizację osób niepełnosprawnych, które często są wykluczone z możliwości trenowania klasycznych sportów, a dzięki wirtualnej rozgrywce mogą rywalizować z najlepszymi graczami - opowiadał o przyszłości sekcji Michał Franczyk, koordynator ds. e-sportu w Widzewie Łódź.

Kibice chcący być na bieżąco z poczynaniami drużyny oraz postępami w rozwoju sekcji mogą to robić za pośrednictwem oficjalnego profilu drużyny Red Wolves na portalu Facebook.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela