Aktualności

Autobusy rozwiozą po meczu kibiców

Specjalnie dla fanów wybierających się na najbliższy mecz Widzewa MPK-Łódź zorganizuje dedykowane autobusy.

Dzięki nawiązaniu współpracy między Stowarzyszeniem RTS Widzew Łódź a Działem Miejskim spółki MPK-Łódź, kibice, którzy wybiorą się na sobotnie spotkanie Widzewa z Włókniarzem Zelów po meczu będa mogli skorzystać z bezpłatnych przegubowych autobusów MPK, które spod stadionu SMS rozjadą się w różne części Łodzi.

Co najważniejsze, nie będzie to jednorazowa akcja. Od tego własnie meczu specjalne autobusy dla kibiców zaczną kursować regularnie po zakończeniu meczów Widzewa Łódź rozgrywanych na stadionie SMS przy ul. Milionowej 12. Przewozy uruchomione zostaną wzdłuż następujących tras:

Trasa 1: Tymienieckiego - Przędzalniana, Milionowa, Śmigłego Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa - Zakładowa/Gajcego

Trasa 2: Tymienieckiego - Przędzalniana, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Narutowicza, Sterlinga, Pomorska, Anstadta, Północna, Palki, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Łagiewnicka, Świtezianki -Świtezianki

W najbliższą sobotę (26 marca) autobusy zostaną podstawione na ul. Tymienieckiego, na wysokości stadionu SMS od godz. 14:30.
Na trasie przejazdu autobusy będą zatrzymywać się na przystankach linii dziennych.

W związku z powyższym Klub pragnie serdecznie podziękować MPK-Łódź za pomoc, a kibiców uprzejmie prosi o poszanowanie własności firmy i zadbanie o to, żeby autobusy wróciły do zajezdni w takim stanie, w jakim zostaną podstawione pod stadion SMS.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela