Aktualności

Będziecie zawsze tam, gdzie nasz Widzewek gra...

Zakończyła się dystrybucja cegiełek przeznaczonych na branding widzewskiego autokaru. Wspólnie zebraliście aż 70 841 złotych. Dziękujemy!

Zarząd Widzewa Łodź w imieniu całego Klubu serdecznie dziękuje wszystkim kibicom za zakup cegiełek, z których zysk w całości zostanie przeznaczony brandingu widzewskiego autokaru. Za pośrednictwem platformy Widzew Plus zebraliście aż 70 841 złotych. Potrzebna suma została zatem przekroczona dwukrotnie, a Wy po raz kolejny udowodniliście, że hasło "Zawsze w 12!" nie jest pustym frazesem.

Akcja dystrybucji rozpoczęła się 6 maja. Na przestrzeni dziesięciu dni widzewska społeczność zakupiła 3709 cegiełek. W sumie na burtach autokaru pojawi się prawie 900 nazwisk, z czego prawie setka otrzyma możliwość zwiedzania pojazdu. Dodatkowo zostanie zorganizowane specjalne zamknięte wydarzenie z okazji premiery autokaru. Zostaną na nie zaproszeni dwaj kibice, którzy zdecydowali się zakupić cegiełki za kwotę prawie dwóch tysięcy złotych. Nie można też zapominać o prawie dwustu posiadaczach pojedynczych cegiełek, które dytrybuowano w cenie 19,10 zł.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na wykonanie brandingu autokaru, a reszta pieniędzy pomoże w utrzymaniu pojazdu. Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Pierwszy zespół Widzewa już wkrótce będzie widoczny w całej Polsce za sprawą nowego czerwono-biało-czerwonego autobusu, a Wy będziecie im towarzyszyć podczas każdego wyjazdu!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela