Aktualności

Aplikacja Widzewa pobrana już 10 tysięcy razy

Nowy produkt Widzewa cieszy się niesłabnącą popularnością. Już pierwsze 24 godziny od uruchomienia wystarczyły, by trafił do 5 tysięcy urządzeń. Przez dwa kolejne tygodnie liczba ta została podwojona.

Aplikację mobilną Widzew Łódź, stworzoną przez firmę FiveDotTwelve, w wersji na system Android znaleźć można w Sklepie Play, gdzie po pierwszej dobie obecności znalazła się na drugim miejscu w zestawieniu najlepszych aplikacji sportowych (POBIERZ).

Nowy produkt, stanowiący ważny element projektu "Widzew bliżej", w momencie publikacji na oficjalnej stronie internetowej Widzewa (widzew.com) artykułu, galerii czy materiału wideo, natychmiast dostarcza nową treść do urządzenia mobilnego, ale też umożliwia posiadaczom karnetu zwolnienie miejsca na stadionie (przed spotkaniem z PGE GKS-em Bełchatów 1/3 udostępnionych miejsc zwolniona została właśnie przez aplikację), a wszystkim kibicom obejrzenie transmisji na żywo z meczu.

Według danych z końca października aplikacja Widzew Łódź pobrana została już ponad 10 tysięcy razy. W Sklepie Play oceniło ją w tym czasie prawie tysiąc użytkowników, przy czym średnia ocena w pięciopunktowej skali wynosi 5,0. 26 października pojawiła się ostatnia aktualizacja, a w połowie listopada aplikacja dostępna powinna być już także w wersji na system IOS.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Bzura Ozorków 24.03.2019

Widzew II Łódź - Bzura Ozorków 24.03.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 47
2 Widzew Łódź 45
3 Olimpia Grudziądz 43
4 Elana Toruń 41
5 GKS Bełchatów 41
6 Górnik Łęczna 38
7 Stal Stalowa Wola 37
Pełna tabela