Aktualności

Aplikacja Widzewa dostępna na system IOS

Oficjalną aplikację klubu z al. Piłsudskiego pobrać już można z oficjalnego sklepu internetowego Apple.

Wielu kibiców długo czekało na ten moment. Z uwagi na konieczność przejścia skomplikowanego i rozłożonego w czasie procesu akceptacji aplikacji w sklepie internetowym Apple’a posiadacze urządzeń mobilnych z systemem IOS dopiero od piątku 21 grudnia mogą swobodnie pobrać aplikację "Widzew Łódź". Zachęcamy do pobrania jej i bycia na bieżąco z wydarzeniami z życia klubu (POBIERZ). Dziękujemy jednocześnie wszystkim za udział w fazie testowej i zgłaszanie wielu cennych uwag w zakresie funkcjonowania aplikacji.

Aplikację, która w momencie publikacji na oficjalnej stronie internetowej Widzewa (widzew.com) artykułu, galerii czy materiału wideo, natychmiast dostarcza nową treść do urządzenia mobilnego, ale też umożliwia zwolnienie miejsca na stadionie czy obejrzenie transmisji na żywo z meczu, pobrało w pierwszej dobie od jej zaprezentowania ponad pięć tysięcy użytkowników.

Przypominamy, że darmową aplikację stworzona przez firmę FiveDotTwelve w wersji na system Android od połowy października pobrać można ze Sklepu Play, gdzie po pierwszych 24 godzinach obecności znalazła się na drugim miejscu w zestawieniu najlepszych aplikacji sportowych (POBIERZ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 01.06.2020

Trening na stadionie 01.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela