Aktualności

Aplikacja Widzewa dostępna na system IOS

Oficjalną aplikację klubu z al. Piłsudskiego pobrać już można z oficjalnego sklepu internetowego Apple.

Wielu kibiców długo czekało na ten moment. Z uwagi na konieczność przejścia skomplikowanego i rozłożonego w czasie procesu akceptacji aplikacji w sklepie internetowym Apple’a posiadacze urządzeń mobilnych z systemem IOS dopiero od piątku 21 grudnia mogą swobodnie pobrać aplikację "Widzew Łódź". Zachęcamy do pobrania jej i bycia na bieżąco z wydarzeniami z życia klubu (POBIERZ). Dziękujemy jednocześnie wszystkim za udział w fazie testowej i zgłaszanie wielu cennych uwag w zakresie funkcjonowania aplikacji.

Aplikację, która w momencie publikacji na oficjalnej stronie internetowej Widzewa (widzew.com) artykułu, galerii czy materiału wideo, natychmiast dostarcza nową treść do urządzenia mobilnego, ale też umożliwia zwolnienie miejsca na stadionie czy obejrzenie transmisji na żywo z meczu, pobrało w pierwszej dobie od jej zaprezentowania ponad pięć tysięcy użytkowników.

Przypominamy, że darmową aplikację stworzona przez firmę FiveDotTwelve w wersji na system Android od połowy października pobrać można ze Sklepu Play, gdzie po pierwszych 24 godzinach obecności znalazła się na drugim miejscu w zestawieniu najlepszych aplikacji sportowych (POBIERZ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela