Aktualności

Andrzej Szulc, Rafał Chorąży i Marcin Lewicki gośćmi w Widzew.FM

Trzech gości pojawi się we wtorkowym "Widzewskim Poranku”. Na kibiców czekają rozmowy z byłym piłkarzem Andrzeje Szulcem, trenerem sekcji amp futbolu Rafałem Chorążym i spikerem Elany Toruń Marcinem Lewickim.

Szulc to wychowanek Łodzianki, który w wieku 18 lat został wypatrzony przez prezesa Ludwika Sobolewskiego, a następnie dołączył do zespołu Bronisława Waligóry, u schyłku epoki "Wielkiego Widzewa". Uniwersalny zawodnik reprezentował czerwono-biało-czerwone barwy aż do 1992 roku, notując po drodze dwa brązowe medale mistrzostw Polski oraz awans do ekstraklasy.

Drugim gościem Marcina Tarocińskiego będzie trener Rafał Chorąży, prowadzący na co dzień widzewski zespół amp futbolu, który w minioną sobotę zadebiutował przed łódzką publicznością, rozgrywając mecz z Wartą Poznań. Trzecim rozmówcą na antenie Widzew.FM będzie Marcin Lewicki, dziennikarz i spiker Elany Toruń. Oprócz tego na słuchaczy czekają stałe punkty programu, jak "Widzewska kartka z kalendarza” oraz przegląd widzewskich mediów.

Na wtorkowy "Widzewski Poranek" zapraszamy już od 9:00, a powtórki odsłuchać będzie można o 13:00 i 16:00. Radio Widzew.FM znajdziecie na widzew.com oraz w aplikacji mobilnej Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela