Aktualności

Andrzej Szulc, Rafał Chorąży i Marcin Lewicki gośćmi w Widzew.FM

Trzech gości pojawi się we wtorkowym "Widzewskim Poranku”. Na kibiców czekają rozmowy z byłym piłkarzem Andrzeje Szulcem, trenerem sekcji amp futbolu Rafałem Chorążym i spikerem Elany Toruń Marcinem Lewickim.

Szulc to wychowanek Łodzianki, który w wieku 18 lat został wypatrzony przez prezesa Ludwika Sobolewskiego, a następnie dołączył do zespołu Bronisława Waligóry, u schyłku epoki "Wielkiego Widzewa". Uniwersalny zawodnik reprezentował czerwono-biało-czerwone barwy aż do 1992 roku, notując po drodze dwa brązowe medale mistrzostw Polski oraz awans do ekstraklasy.

Drugim gościem Marcina Tarocińskiego będzie trener Rafał Chorąży, prowadzący na co dzień widzewski zespół amp futbolu, który w minioną sobotę zadebiutował przed łódzką publicznością, rozgrywając mecz z Wartą Poznań. Trzecim rozmówcą na antenie Widzew.FM będzie Marcin Lewicki, dziennikarz i spiker Elany Toruń. Oprócz tego na słuchaczy czekają stałe punkty programu, jak "Widzewska kartka z kalendarza” oraz przegląd widzewskich mediów.

Na wtorkowy "Widzewski Poranek" zapraszamy już od 9:00, a powtórki odsłuchać będzie można o 13:00 i 16:00. Radio Widzew.FM znajdziecie na widzew.com oraz w aplikacji mobilnej Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela