Aktualności

Andrzej Kretek gościem Widzewskiego Poranka

We wtorkowej porannej audycji w radiu Widzew.FM rozmówcą Marcina Tarocińskiego będzie nowy koordynator szkolenia Akademii Widzewa.

Andrzeja Kretka kibice Widzewa znają doskonale. W przeszłości był on zarówno piłkarzem, jak i trenerem drużyny czerwono-biało-czerwonych. W tej drugiej roli zyskał miano szkoleniowca, który bardzo dobrze odnajduje się w pracy z młodymi piłkarzami i nie boi się stawiać na nich nawet w rywalizacji z dużo bardziej doświadczonymi przeciwnikami. Teraz Kretek będzie pomagać najmłodszym widzewiakom w stawianiu kolejnych ważnych kroków w karierze zawodniczej w ramach Akademii Widzewa. I właśnie o tym porozmawia we wtorek na antenie klubowego radia z Marcinem Tarocińskim. Ale wspomnień z czasów jego gry w barwach klubu z al. Piłsudskiego 138 też w programie zabraknąć nie powinno.

Gospodarz "Widzewskiego Poranka" połączy się tego dnia również Markiem Kowalczukiem z TVP3 Łódź, który z zainteresowaniem śledzi poczynania łodzian w walce o awans. Stałym punktem programu będzie "Widzewska kartka z kalendarza". Początek audycji już o 9:00, a powtórki odsłuchać będzie można o 13:00 i 16:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela