Aktualności

Aleksander Kwiek: Czuję się coraz lepiej

Pomocnik, który w przerwie letniej trafił do Widzewa Łódź z Górnika Zabrze, przyznaje, że problemy zdrowotne ma już za sobą. Powoli odzyskuje formę i podkreśla znaczenie siły ofensywnej czerwono-biało-czerwonych.

Aleksander Kwiek borykał się ostatnio z problemami zdrowotnymi, ale zapewnia, że to już przeszłość. W meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki wyszedł w pierwszym składzie. - Na pewno czuję się coraz lepiej. Po tej przerwie spowodowanej kontuzją zaczynam łapać odpowiednie rytmy. Trenuje już z całą drużyną, po problemach zdrowotnych nie ma śladu. Dzisiaj zagrałem już 45 minut i myślę, że z każdym meczem będzie coraz lepiej - powiedział pomocnik.

Kwiek przyznaje, że dobrze się czuje się w drużynie. - Dobrze się czuję w tej drużynie. Na pierwszy mecz powinienem być przygotowany w stu procentach. Zarówno pod względem formy, jak i zrozumienia z kolegami na boisku. Już dzisiaj wyglądało to wszystko w miarę dobrze, dlatego przy odpowiednim treningu, forma powinna być przygotowana - zapewnił, dodając przy tym, że sporym atutem łodzian w nadchodzącym sezonie będzie siła potencjał ofensywny. - Mamy świetne możliwości jeśli chodzi o grę ofensywną. Sporo dobrych zawodników, zarówno w pomocy, jak i ataku. Także ta nasza siła rażenia powinna być bardzo mocna.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Błękitni Stargard - Widzew Łódź 30.11.2019

Błękitni Stargard - Widzew Łódź 30.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela