Aktualności

Aleksander Kwiek blisko powrotu do gry

Nowy pomocnik Widzewa w sobotę brał udział w porannym treningu zespołu.

Przed meczem kontrolnym z Ruchem Chorzów piłkarze Widzewa Łódź odbyli jeden, niespełna godzinny trening. Były to ostatnie zajęcia podczas zgrupowania czerwono-biało-czerwonych w Nieborowie.

W zajęciach udział wzięli wszyscy przebywający na miejscu piłkarze. Zabrakło jedynie Sebastiana Olczaka, który w piątek z powodów osobistych (ślub w rodzinie) opuścił obóz. Pierwszy raz podczas zgrupowania z drużyną trenował już Aleksander Kwiek. Doświadczony pomocnik wziął udział w większości ćwiczeń, dopiero na koniec przechodząc do zajęć indywidualnych, podczas gdy jego koledzy ćwiczyli jeszcze stałe fragmenty gry przed popołudniowym sparingiem z Ruchem Chorzów.

Kwiek nie będzie jeszcze brany pod uwagę przy wyborze składu na najbliższy mecz towarzyski, ale od wtorku pracować ma już z zespołem na pełnych obrotach. - Nie doskwiera mi już żaden ból i cieszę się, że mogłem wziąć udział w ostatnim treningu. Czuję głód piłki i jestem gotowy do dalszej pracy - powiedział jeden z nowych nabytków Widzewa.

Hubert Gołąbek, nowy klubowy fizjoterapeuta, potwierdził, że Aleksander Kwiek może w przyszłym tygodniu rozpocząć poważne treningi. - Podjęte przez nas działania medyczne i rehabilitacyjne sprawiły, że uraz praktycznie się zagoił, a dzięki ciężkiej pracy indywidualnej wykonanej przez Olka w Nieborowie, będzie on w stanie na dobre dołączyć do zespołu - przyznał Gołąbek.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 16.02.2019

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela