Aktualności

Alan Kosiński zwycięzcą rozgrywek e-sportowych w Gdańsku

Reprezentant widzewskiej sekcji e-sportowej zwyciężył w turnieju Kamar Lica League, w której wzięło udział 80 zawodników. Oprócz “Cosanero” w zawodach wystartował Sebastian “Kotwicz” Kolczyński.

Rozgrywki zostały zorganizowane w Kinguin Esports Lounge, które jest pierwszym tego typu obiektem na e-sportowej mapie Polski. Obiekt dedykowany jest przeprowadzaniu turniejów gamingowych oraz premier gier komputerowych i posiada 74 stanowiska do grania oraz tzw. bootcampy, czyli pokoje przeznaczone do treningów dla pięciu graczy wraz z trenerem.

Kolczyński i Kosiński znaleźli się w gronie 80 zawodników, podzielonych na 4 dywizje. “Cosanero” zwyciężył w swojej lidze, osiągając bilans trzynastu zwycięstw oraz po dwa remisy i porażki. Kotwicz zajął ósme miejsce, kończąc turniej z dorobkiem dziesięciu wygranych, pięciu remisów i pięciu przegranych. - Mam nadzieję, że liga Kamar będzie się rozwijać i zostanie stałym punktem na polskiej scenie FIFY - powiedział Alan Kosiński po końcowym triumfie w Kamar Lica League.

Warto dodać, że Red Wolves organizują cykliczne spotkania dla graczy w Pubie “W Sercu Łodzi”, w trakcie których fani czerwono-biało-czerwonych mogą spędzić wspólnie czas, grając w FIFĘ 20, poznać widzewskich e-sportowców i skorzystać ze specjałów serwowanych przez widzewski bar. Najbliższa okazja do zagrania w FIFĘ z "Wilkami" już w piątek, 10 lipca.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Miedź Legnica 40
9 Odra Opole 39
10 Sandecja Nowy Sącz 37
Pełna tabela