Aktualności

Akredytacje prasowe na mecze domowe Widzewa (PRZYPOMNIENIE)

Klub Widzew Łódź przypomina, że wnioski akredytacyjne na mecze domowe pierwszej drużyny przyjmowane są do 48 godzin przed rozpoczęciem danego spotkania.

Wnioski akredytacyjne na spotkania Widzewa w rozgrywkach II ligi zainteresowani przedstawiciele mediów składać mogą, zgodnie z regulaminem medialnym klubu, najpóźniej na dwie doby przed rozpoczęciem spotkania, poprzez system elektroniczny na stronie: https://widzew.com/web/biuro-prasowe/home. W przypadku meczów rozgrywanych w sobotę o 19:10 (wstępnie wszystkie spotkania domowe Widzewa do końca roku 2018) termin składania wniosków akredytacyjnych upływa w czwartek o godzinie 19:10. Wszystkie wnioski przesłane do klubu po tym terminie będą odrzucane.

Informujemy jednocześnie, że złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O ostatecznej decyzji klub informuje drogą mailową (akceptacja lub odrzucenie wniosku) najpóźniej dzień przed meczem. Przypominamy również, że akredytacja prasowa nie upoważnia do korzystania z parkingu stadionu miejskiego przy al. Piłsudskiego 138.

Odbiór akredytacji prasowych odbywa się w dniu meczu od godziny 18:00 w wejściu nr 6, którym przedstawiciele mediów dostają się na obiekt. Przed, w trakcie i po meczu do dyspozycji przedstawicieli mediów jest pomieszczenie robocze dla mediów znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie sali do konferencji prasowych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela