Aktualności

Akredytacje prasowe na mecz ze Zniczem Pruszków

Z uwagi na brak nowych wytycznych w zakresie wpuszczania na mecze przedstawicieli mediów, utrzymane zostają dotychczasowe zasady przyznawania akredytacji prasowych na spotkania domowe Widzewa.

Od 19 czerwca na meczach ligowych pojawić mogą się kibice. Regulują to odpowiednie decyzje administracyjne. Nowe wytyczne dotyczące organizacji meczów z fanami w czasie epidemii nie obejmują jednak zasad obecności na meczach przedstawicieli mediów. W związku z tym klub z Al. Piłsudskiego 138, mając na uwadze obowiązujące wytyczne PZPN w zakresie obecności na stadionach dziennikarzy i fotoreporterów, zaprasza do wnioskowania o akredytacje na najbliższy mecz ze Zniczem Pruszków zgodnie z zasadami obowiązującymi na ostatnich meczach (WIĘCEJ).

Przypominamy jednocześnie, że w związku z wybuchem epidemii i wprowadzonymi obostrzeniami organizacyjno-sanitarnymi ważność straciły akredytacje stałe na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019/2020, a na każde kolejne spotkanie prowadzone są odrębne procesy akredytacyjne. Niezmiennie wnioski akredytacyjne na mecze domowe Widzewa składać można jedynie za pośrednictwem systemu elektronicznego Biura Prasowego Widzewa dostępnego na: https://widzew.com/web/biuro-prasowe/home. W formularzu akredytacyjnym dostępne są wszystkie zaplanowane mecze domowe Widzewa, a dane spotkanie znika z formularza na 48 godzin przed jego rozpoczęciem, zgodnie z regulaminem medialnym na sezon 2019/2020.

Informujemy również, że akredytacje prasowe, z uwagi na ograniczoną przez regulacje zewnętrzne liczbę miejsc przyznawane będą tylko w uzasadnionych przypadkach. Klub dokłada jednak wszelkich starań, by przedstawiciele mediów mieli dostęp elektroniczny do materiałów okołomeczowych, w tym zapisu wideo całego spotkania (transmisja na żywo w otwartym kanale WidzewTV w serwisie YouTube), z uwzględnieniem pomeczowych wypowiedzi i zapisu konferencji prasowej oraz do zdjęć.

Termin składania wniosków akredytacyjnych na mecz ze Zniczem Pruszków upływa w czwartek 23 lipca o godzinie 17:00.

***

Widzew Łódź - Znicz Pruszków / sobota 25 lipca 2020 roku, godz. 17:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela