Aktualności

Akredytacje prasowe na mecz ze Stalą Stalowa Wola

Z uwagi na brak nowych wytycznych w zakresie wpuszczania na mecze przedstawicieli mediów, utrzymane zostają dotychczasowe zasady przyznawania akredytacji prasowych na spotkania domowe Widzewa.

Od 19 czerwca na meczach ligowych pojawić będą mogli się kibice, którzy zajmą maksymalnie 25 procent pojemności trybun stadionów piłkarskich. Nowe wytyczne dotyczące organizacji meczów z fanami w czasie epidemii nie obejmują jednak zasad obecności na meczach przedstawicieli mediów. W związku z tym klub z Al. Piłsudskiego 138 zaprasza dziennikarzy i fotoreporterów do wnioskowania o akredytacje na najbliższy mecz ze Stalą Stalowa Wola zgodnie z zasadami obowiązującymi na ostatnich meczach (WIĘCEJ).

Przypominamy jednocześnie, że w związku z wybuchem epidemii i wprowadzonymi obostrzeniami organizacyjno-sanitarnymi ważność straciły akredytacje stałe na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019/2020, a na każde kolejne spotkanie prowadzone są odrębne procesy akredytacyjne. Niezmiennie wnioski akredytacyjne na mecze domowe Widzewa składać można jedynie za pośrednictwem systemu elektronicznego Biura Prasowego Widzewa dostępnego na: https://widzew.com/web/biuro-prasowe/home. W formularzu akredytacyjnym dostępne są wszystkie zaplanowane mecze domowe Widzewa, a dane spotkanie znika z formularza na 48 godzin przed jego rozpoczęciem, zgodnie z regulaminem medialnym na sezon 2019/2020.

Informujemy również, że akredytacje prasowe, z uwagi na ograniczoną przez regulacje zewnętrzne liczbę miejsc przyznawane będą tylko w uzasadnionych przypadkach. Klub dokłada jednak wszelkich starań, by przedstawiciele mediów mieli dostęp elektroniczny do materiałów okołomeczowych, w tym zapisu wideo całego spotkania (transmisja na żywo w otwartym kanale WidzewTV w serwisie YouTube), z uwzględnieniem pomeczowych wypowiedzi i zapisu konferencji prasowej oraz do zdjęć.

Termin składania wniosków akredytacyjnych na mecz ze Stalą Stalowa Wola upływa w poniedziałek 13 lipca o godzinie 19:10.

***

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola / środa 15 lipca 2020 roku, godz. 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Tabela rozgrywek

8 GKS Tychy 21
9 Puszcza Niepołomice 20
10 Miedź Legnica 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 16
13 Chrobry Głogów 15
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela