Aktualności

Akredytacje prasowe na mecz ze Śląskiem Wrocław

Klub uruchomił proces akredytacyjny na spotkanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. Na mecz ze Śląskiem Wrocław nie będą obowiązywać stałe akredytacje prasowe na sezon 2019/2020.

We wtorek 24 września o godzinie 20:30 Widzew zmierzy się w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław. Mecz rozegrany zostanie przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi. Klub uruchomił osobny proces akredytacyjny na to spotkanie.

W związku z tym akredytacje stałe na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019/2020 nie obejmują meczu w Totolotek Pucharze Polski ze Śląskiem Wrocław.

Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej na to spotkanie prosimy o składanie wniosków przez elektroniczny system akredytacyjny Widzewa dostępny na stronie: https://widzew.com/web/biuro-prasowe/formularz-akredytacyjny.

Z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniem i ograniczą liczbę miejsc przeznaczonych dla przedstawicieli mediów uprzejmie prosimy o aplikowanie jedynie tych dziennikarzy, którzy mają pewność, że w przypadku otrzymania akredytacji będą obecni na meczu. Zwracamy przy tym uwagę, że klub ma prawo nie przyznać akredytacji bez podania powodu. Jedynie w uzasadnionych przypadkach poszczególne redakcje mogą wnioskować o maksymalnie dwie akredytacje stałe typu PRASA/INTERNET/RADIO/TELEWIZJA oraz jedną akredytację typu FOTO, ale liczba ostatecznie przyznanych akredytacji może być mniejsza.

Informujemy jednocześnie, że zasady otrzymywania akredytacji i funkcjonowania mediów (w tym zakaz nagrywania pola gry i poruszania się w strefach, do których przedstawiciele mediów nie mają dostępu) na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 podczas spotkań domowych Widzewa określa regulamin medialny, którego zaakceptowanie jest niezbędne do złożenia wniosku akredytacyjnego (WIĘCEJ).

Wnioski akredytacyjne przyjmowane będą do niedzieli 22 września do godziny 20:30. Aplikacje złożone po terminie i w formie innej niż przez system elektroniczny nie będą rozpatrywane.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela