Aktualności

Akredytacje prasowe na mecz z Lechem II Poznań

Z uwagi na brak nowych wytycznych w zakresie wpuszczania na mecze przedstawicieli mediów, utrzymane zostają dotychczasowe zasady przyznawania akredytacji prasowych na spotkania domowe Widzewa.

Od 19 czerwca na meczach ligowych pojawić będą mogli się kibice, którzy zajmą maksymalnie 25 procent pojemności trybun stadionów piłkarskich. Nowe wytyczne dotyczące organizacji meczów z fanami w czasie epidemii nie obejmują jednak zasad obecności na meczach przedstawicieli mediów. W związku z tym klub z Al. Piłsudskiego 138 zaprasza dziennikarzy i fotoreporterów do wnioskowania o akredytacje na najbliższy mecz z Lechem II Poznań zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami (SPRAWDŹ), zwracając jednocześnie uwagę, że ostateczne zasady uczestnictwa ich w niedzielnym spotkaniu, a także limity miejsc, mogą zostać doprecyzowane w kolejnych dniach.

Przypominamy jednocześnie, że w związku z wybuchem epidemii i wprowadzonymi obostrzeniami organizacyjno-sanitarnymi ważność straciły akredytacje stałe na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019/2020, a na każde kolejne spotkanie prowadzone są odrębne procesy akredytacyjne. Niezmiennie wnioski akredytacyjne na mecze domowe Widzewa składać można jedynie za pośrednictwem systemu elektronicznego Biura Prasowego Widzewa dostępnego na: https://widzew.com/web/biuro-prasowe/home.

Termin składania wniosków akredytacyjnych na mecz z Lechem II Poznań upływa w czwartek 18 czerwca o godzinie 23:59.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela