Aktualności

Wielki sukces akcji Widzew dla Dzieciaków

Zbiórka darów i pieniędzy na rzecz Domów Dziecka i Domów Samotnej Matki okazała się dużym sukcesem. Fani czerwono-biało-czerwonych po raz kolejny udowodnili, że wspólnie potrafią tworzyć rzeczy wielkie.

Kibice okazali ogromne serca, przynosząc na mecze z Gryfem Wejherowo i Bytovią Bytów wiele zabawek, słodyczy i produktów pierwszej potrzeby. Dary są obecnie liczone i dzielone na paczki, które następnie będą przekazane do odpowiednich placówek. Podczas starcia z Bytovią odbyła się również zbiórka pieniędzy, która przyniosła rekordową sumę pieniędzy. Udało się zebrać kwotę ponad 16 tysięcy złotych,  co okazało się dużo lepszym wynikiem niż przed rokiem. Warto podkreślić, że w akcję włączyły się również szkoły, a jedną z przodujących placówek była Szkoła Podstawowa nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków przy ulicy Pomorskiej 138 w Łodzi.

Dziękujemy wszystkim kibicom za udział w akcji Widzew dla Dzieciaków, a w szczególności inicjatorom, czyli fanom zrzeszonym w ramach "Wiary spod Zegara" i widzewskich fanklubów, w tym przede wszystkim FC Koluszki, FC Tomaszów Mazowiecki i FC Skierniewice. W przyszłym tygodniu paczki zostaną przekazane do odpowiednich instytucji, o czym będziemy informować za pośrednictwem klubowych kanałów komunikacji. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela