Aktualności

Akademia Widzewa: zwycięski weekend rocznika 2005

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się w weekend widzewskie drużyny młodzików. Zespół Marka Grzeszczakowskiego pokonał Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1, a ekipa Jarosława Węglewskiego wygrała z UKS-em SMS-em Łódź 3:0.

Obie widzewskie drużyny U-13 udanie zainaugurowały rozgrywki w ramach łódzkiej ligi okręgowej w swojej kategorii wiekowej. Drużyna trenera Marka Grzeszczakowskiego, występująca na co dzień w grupie IV, pokonała na wyjeździe swoich rówieśników z Aleksandrowa Łódzkiego 2:1. Z kolei zespół trenera Jarosława Węglewskiego, który swoje mecze rozgrywa w ramach grupy I, wygrał z UKS-em SMS-em Łódź 3:0. Mecz został rozegrany na obiekcie przy ul. Małachowskiego.

W najbliższy weekend podopieczni Marka Grzeszczakowskiego zagrają w Łodzi z Termami Uniejów, a drużyna Jarosława Węglewskiego - na wyjeździe z GLKS-em Miazgą Brójce.

Łódzka liga okręgowa, U-13, gr. IV

Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 1:2

Bramki dla Widzewa: Łukasik M. - 2.

Widzew: Sikorski, Mokracki, Łużniak, Glicner, Mąkol, Mordon, Gumiński, Łukasik Alan, Łukasik Maks oraz Wojkowski, Domowicz, Płaczkowski, Samulak.

Łódzka liga okręgowa, U-13, gr. I

Widzew II Łódź - UKS SMS Łódź 3:0

Bramki dla Widzewa: Patryk Banasiak 2, Bartosz Kazimierczak

Widzew: Siminski, Banasiak, Kasperski, Kieras, Lach, Nawrocki, Pyrkosz, Rzeczyca, Dybisiak oraz Czapnik, Kazimierczak, Kędzierski, Makarski, Wichrowski, Zawadzki.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela