Aktualności

Akademia Widzewa zaprasza na staże trenerskie

Widzewska kuźnia talentów przygotowała specjalny program stażowy, który pomoże zbierać doświadczenie i podnosić kwalifikacje osobom zainteresowanym pracą trenera piłki nożnej.

Wychodząc naprzeciw środowisku trenerskiemu oraz chcąc czerpać wiedzę, pomysły i z doświadczeń innych, Akademia Widzewa rozpoczyna zapisy na staże trenerskie. Ich uczestnicy będą mogli poznać bliżej metodologię szkolenia grup młodzieżowych w klubie z al. Piłsudskiego 138, a także zebrać cenne doświadczenie przydatne w pracy trenerskiej.

Staże trenerskie odbywać się będą w małych grupach, a każdy uczestnik otrzyma indywidualny plan, dostosowany do własnych oczekiwań. Udział w stażu może wziąć każdy z uprawnieniami trenerskimi. W ramach stażu przewidziane są dedykowane szkolenia i warsztaty, a także spotkania indywidualne z osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie poszczególnych działów Akademii Widzewa.

Najważniejszy element stażu to oczywiście udział w treningach, odprawach przedmeczowych, spotkaniach analitycznych i samych meczach piłkarskich widzewskiej młodzieży.

JAK WYGLĄDAĆ BĘDZIE STAŻ TRENERSKI?

Koordynatorem projektu jest Wojciech Pawłowski (tel. 502-468-724). Zainteresowani stażem trenerskim w Akademii Widzewa proszeni są o przesyłanie zgłoszeń i pytań na adres: staz@widzew.com.

Aplikacja stażowa zawierać powinna:

1. Proponowany termin odbycia stażu,

2. CV (mile widziany będzie również list motywacyjny),

3. Oczekiwania dotyczące stażu, m.in. kategoria wiekowa, w której trener stażysta chciałby funkcjonować (przedział: U12 - Widzew II).

Zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, a także zdobywania kolejnych ważnych doświadczeń, razem z kadrą szkoleniową Akademii Widzewa.

Projekt staży trenerskich w Akademii Widzewa Łódź rozpocznie się od 18.01.2021 r. Jednocześnie informujemy, że klub nie czerpie korzyści finansowych z udziału trenerów stażystów w tym projekcie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela