Aktualności

Akademia Widzewa zaprasza na otwarty webinar #NaWidzewie - 19:10 w WidzewTV

Środowe warsztaty on-line noszą tytuł 'Budowanie klubu, który ma znaczenie - tworzenie klubowej kultury". Sprawdźcie, co się za tym kryje.

Akademia Widzewa, mimo ograniczeń wynikających z panującej cały czas w kraju epidemii koronawirusa, nie ustaje w realizacji swojej misji edukacyjnej i kontynuuje cykl spotkań #NaWidzewie, który w zamyśle był programem warsztatów organizowanych na stadionie Widzewa. Z uwagi na obostrzenia administracyjne przekształcone zostały w szkolenie on-line, które dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, bez ograniczeń.

W środę 27 maja zapraszamy na kolejną odsłonę #NaWidzewie. Od 19:10 za pośrednictwem kanału WidzewTV w serwisie YouTube i na klubowym Facebooku będzie można nie tylko dowiedzieć się, co kryje się pod hasłem: "budowanie klubu, który ma znaczenie - tworzenie klubowej kultury", ale też zadać własne pytania i wziąć udział w wirtualnej dyskusji. Warsztaty poprowadzi dyrektor Akademii Widzewa Maciej Szymański, któremu pomagać będzie - między innymi w zakresie udzielania odpowiedzi na pytania widzów - Kamil Wojkowski, koordynator działu metodologii Akademii.

- W ramach najnowszego webinaru będziemy chcieli odpowiedzieć na pytanie: jakie narzędzia mogą stosować kluby oraz trenerzy, by budować elementy rozpoznawalne w swojej pracy? Dotyczy to zarówno kwestii pozaboiskowych jak i boiskowych. Poruszane zagadnienia będą dotyczyć stylu gry, charakterystyki zawodnika, sposobu organizacji jednostki treningowej i prowadzenia rywalizacji sportowej, a także wychowania zawodnika w grze oraz procesie treningowym, czyli tworzenia odpowiedniego środowiska do rozwoju zawodnika - wyjaśnia Szymański.

Ciekawi Was praca widzewskiej kuźni talentów? Chcecie lepiej poznać mechanizmy i wartości, jakie za nią stoją? Bądźcie z nami w środę 27 maja od godziny 19:100 na WidzewTV lub klubowym Facebooku!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela