Aktualności

Akademia Widzewa wraca do pracy

Okres kwarantanny w klubowej Akademii dobiega końca. Po odbyciu stosownych badań i potwierdzeniu braku przeciwskazań sanitarnych, młodzi piłkarze i sztab szkoleniowy widzewskiej kuźni talentów od poniedziałku wznawiają treningi.

31 lipca władze klubu podjęły decyzję o zawieszeniu pracy Akademii, w której wykryto koronawirusa u jednego z pracowników. Odpowiednia koordynacja pracy kilku instytucji i odpowiedzialne działanie wszystkich pracowników, którzy poddali się samoizolacji i uzyskali ujemny wynik badań na obecność koronawirusa, przyniosło skutek w postaci zezwolenia na powrót do regularnych zajęć, które nastąpi już w poniedziałek, 10 sierpnia.

Dziękujemy za cierpliwość i poważne potraktowanie wytycznych sanitarnych przez zawodników oraz pracowników Akademii Widzewa, którzy przez ostatnie dni razem ze swoim najbliższym otoczeniem wspólnie pomogli ograniczyć zagrożenie do niezbędnego minimum. Jednocześnie zapewniamy, że w najbliższych dniach wszyscy członkowie widzewskiej rodziny mogą liczyć na odpowiednią ochronę zdrowia, a także bezpieczne warunki do treningów i rozgrywania meczów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela