Aktualności

Akademia Widzewa: Webinar #NaWidzewie na żywo od 17:00

W środę na kanale WidzewTV zadebiutuje nowy interaktywny format. Będzie nim otwarty webinar czyli internetowe seminarium, do udziału w którym zachęcamy wszystkich zainteresowanych.

Pierwszy webinar #NaWidzewie dotyczyć będzie ogólnego funkcjonowania Akademii Widzewa. Poprowadzi go jej dyrektor, Maciej Szymański, który opowie o tym, jak działa widzewska szkółka piłkarska, jak tworzone jest środowisko do rozwoju zarówno zawodników jak i trenerów, a także jakie cele stoją przed nimi.

Nie zabraknie również informacji dotyczących realizacji założeń programowych i dbania o rozwój zawodników w trudnym czasie epidemii, znacznie ograniczającym możliwości i jakąkolwiek aktywność całego społeczeństwa.

Maciej Szymański odpowiadać będzie także na pytania widzów zadawane w komentarzach do realizowanej na żywo transmisji. Ich moderacją zajmie się Kamil Wojkowski - koordynator działu metodologii Akademii Widzewa.

Webinar #NaWidzewie oglądać będzie można od godziny 17:00 za pośrednictwem kanału otwartego klubowej telewizji WidzewTV (SUBSKRYBUJ) w serwisie YouTube oraz na oficjalnym profilu klubu na Facebooku (POLUB). Sprawdźcie, jak budowana jest Akademia Widzewa!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 23.09.2020

Trening 23.09.2020

Tabela rozgrywek

10 GKS Tychy 5
11 Zagłębie Sosnowiec 3
12 Resovia 3
13 Widzew Łódź 3
14 GKS Bełchatów 2
15 Puszcza Niepołomice 1
16 Stomil Olsztyn 1
Pełna tabela