Aktualności

Akademia Widzewa wdraża aplikację SportBM

Akademia Widzewa wdraża do swojego codziennego funkcjonowania aplikację SportBM. Ma ona na celu m.in. usprawnienie komunikacji pomiędzy Akademią a zawodnikami oraz ich rodzicami.

SportBM to aplikacja służąca do kompleksowego zarządzania akademią piłkarską. Przy jej pomocy można m.in. informować młodych zawodników o zmianach w planach treningowych czy też komunikować się z dowolnie skonfigurowaną grupą odbiorców (trenerzy, wszyscy zawodnicy danego rocznika, wybrani zawodnicy, rodzice/opiekunowie itp.), delegować obowiązki administracyjne lub tworzyć nowe wydarzenia w planie rocznym Akademii.

- Aplikacja pozwala na administrację bieżącej pracy Akademii, zarządzanie dokumentacją dla zawodnika i rodzica czy też planowanie i zarządzanie wydarzeniami. Z aplikacji korzystać będą nie tylko zawodnicy Akademii, ale również wszyscy zawodnicy reprezentujący Młody Widzew oraz ich rodzice - mówi Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Warto podkreślić, że mimo przerwy w rozgrywkach młodzieżowych, w Akademii cały czas trwają intensywne działania szkoleniowe i edukacyjne. 10 grudnia odbył się kolejny webinar #NaWidzewie, jeden z projektów Akademii Widzewa współtworzonych we współpracy z klubową telewizją WidzewTV. Wziął w nim udział Tomas Pereira, koordynator ds. metodologii szkolenia w Akademii. Poinformowano również o inauguracji programu stażowego, który pomoże zbierać doświadczenie i podnosić kwalifikacje trenerom grup młodzieżowych. Więcej informacji o stażach trenerskich w Akademii Widzewa znaleźć można TUTAJ.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela