Aktualności

Akademia Widzewa w oczekiwaniu na wznowienie zajęć

Jeśli potwierdzi się brak jakichkolwiek zakażeń w sztabie szkoleniowym Akademii, w poniedziałek do pracy wrócą wszystkie młodzieżowe zespoły Widzewa.

W piątek i sobotę wszyscy członkowie kadry szkoleniowej Akademii Widzewa, którzy mieli bezpośredni kontakt z pracownikiem, u którego zdiagnozowanego koronawirusa, przejdą badania na obecność COVID-19 w organizmie. Jeśli potwierdzi się ich dobry stan zdrowia (u żadnej z tych osób nie występują objawy charakterystyczne dla koronawirusa), w poniedziałek wszystkie grupy młodzieżowe wznowią zajęcia. Do tego czasu wszelkie aktywności, w tym zaplanowane wstępnie na weekend 8-9 sierpnia mecze, zostały odwołane.

Niezmiennie wszyscy członkowie Akademii, w tym wszyscy pracownicy i zawodnicy, codziennie raportują stan zdrowia i ściśle przestrzegają zasad reżimu sanitarnego oraz wytycznych sztabu medycznego Widzewa i sanepidu, z którym klub pozostaje w stałym kontakcie.

Informujemy jednocześnie, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i zawodników, po konsultacji z sanepidem oraz sztabem medycznym, klub podjął decyzję o odwołaniu planowanych obozów przygotowawczych wszystkich zespołów Akademii Widzewa. W ich miejsce zorganizowane zostaną obozy dochodzeniowe na miejscu, przy czym kadra szkoleniowa Akademii dołoży wszelkich starań, by spełniły one funkcje nie tylko treningowe, ale również integracyjne. O szczegółach powiadomione zostaną już bezpośrednio wszystkie zainteresowane osoby.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela