Aktualności

Akademia Widzewa - raport (13-14 kwietnia)

W miniony weekend z drużyn młodzieżowych Akademii Widzewa najlepiej poradził sobie rocznik 2006, który pokonał Milan Club Polonia aż… 17:0.

Po dwóch kolejkach widzewscy młodzicy zajmują pierwsze miejsce w 2. grupie łódzkiej ligi młodzików D1 z sześcioma punktami i stosunkiem bramek 25:0.

W weekend swoje spotkanie wygrali juniorzy starsi z roczników 2000/2001, którzy pokonali AKS SMS Łódź 5:1. Bramki dla Widzewa zdobyli Dawid Nieśmiałek, Kamil Drążczyk, Ernest Ławniczak, Dawid Telestak oraz Daniel Jatczak. 6:2 z GKS-em Bełchatów wygrali trampkarze z rocznika 2005, prowadzeni przez Sebastiana Maderę.

Remisem 0:0 zakończył się mecz rocznika 2004 z Widokiem Skierniewice. - Nie ma elementu, za który mógłbym pochwalić drużynę. Nie zasłużyliśmy na wygraną. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że przed nami dwutygodniowa przerwa, która mam nadzieję pozwoli się wykurować i dojść do pełni zdrowia już większej liczbie zawodników - mówił po meczu trener rocznika 2004 Bartosz Bielecki.

Porażki zanotowały w weekend roczniki 2002 (0:8 z UKS-em SMS-em Łódź) oraz 2003 (1:2 z AKS-em SMS-em Łódź). Tym razem pauzował zespół młodzików z rocznika 2007.

I liga wojewódzka juniorów starszych A1 (2000/2001)

Widzew Łódź - AKS SMS Łódź 5:1

Bramki dla Widzewa: Dawid Nieśmiałek (4’), Kamil Drążczyk (23’), Ernest Ławniczak (57’), Dawid Telestak (60’), Daniel Jatczak (78’).

Widzew: Jakub Mikołajczak - Filip Becht, Kamil Drążczyk (80’ Mateusz Kardas), Michał Karpicki (70’ Daniel Jatczak), Ernest Ławniczak (65’ Jan Sejdak), Jakub Mamełka, Filip Mędrzycki (73’ Jakub Szlaski), Dawid Nieśmiałek, Krystian Stopa, Dawid Telestak, Adrian Wędzonka.

I liga wojewódzka juniorów młodszych B1 (2002)

UKS SMS Łódź - Widzew Łódź 8:0

Widzew: Aleksander Wojda (60’ Szymon Słowiński) - Mikołaj Merecz (20’ Julian Morawski), Dawid Nikodemski, Hubert Winek, Damian Pokorski (70’ Bartosz Darnowski), Mateusz Malec, Jakub Koch, Patryk Glicner, Mateusz Stępień (55’ Paweł Wojnacki), Michał Chądzyński, Jakub Rzepecki (70’ Damian Stańdo).

I liga wojewódzka juniorów młodszych B2 (2003)

AKS SMS Łódź - Widzew Łódź 2:1

Bramka dla Widzewa: Wiktor Firasiewicz (23’).

Widzew: Maciej Schmidt - Wiktor Daroch (55’ Krystian Pergał), Wiktor Firasiewicz, Adrian Grausam, Szymon Jaros (65’ Jakub Hołowatiuk), Przemysław Krzyczmanik, Hubert Lenart, Patryk Strumpf, Jan Wasilewski, Emil Wojtczak (75’ Adam Kwiasowski), Szymon Zommer.

I liga wojewódzka trampkarzy C1 (2004)

Widzew Łódź - Widok Skierniewice 0:0

Widzew: Marcel Buczkowski - Dawid Owczarek, Jakub Miziołek, Szymon Szymczak, Kamil Jakubowski, Mateusz Zielecki, Szymon Mirowski, Kamil Zadka, Filip Zawadzki, Patryk Kowasz, Damian Związek oraz Mateusz Saganiak, Szymon Szymczak "Sieman".

I liga wojewódzka trampkarzy C2 (2005)

Widzew Łódź - GKS Bełchatów 6:2

Bramki dla Widzewa: Maksymilian Łukasik - 3 (19’, 50’, 66’), Eryk Dybisiak (35’), Filip Mokracki (71’), Jakub Adrianowski (79’).

Widzew: Mateusz Sikorski (Błażej Płaczkowski) - Bartłomiej Nowacki (Jakub Kieras), Jakub Adrianowski, Bruno Faliszewski, Kacper Wiernik, Oskar Kacperski, Kacper Gumiński, Szymon Matysek (Filip Mokracki), Patryk Banasiak (Alan Łukasik), Maksymilian Łukasik.

Grupa 2 łódzkiej ligi młodzików D1 (2006)

Widzew Łódź - Milan Club Polonia 17:0

Bramki: Janusz Styś - 4, Kacper Dębowski - 4, Krystian Florczak - 3, Krystian Lachowski - 3, Jakub Skoneczka, Sebastian Stępniak, Kacper Ważny.

Widzew: Kajetan Matłacki, Kacper Ważny, Sebastian Stępniak, Bartłomiej Chądzyński, Krystian Lachowski, Michał Florczak, Kacper Dębowski, Janusz Styś, Jakub Skoneczka, Oskar Ławski, Dawid Albin, Dominik Staszczyk, Jakub Fatyga.

Grupa 1 łódzkiej ligi młodzików D2 (2007)

Widzew Łódź - pauza (SAP Andrespolia III wycofała się z rozgrywek)

Fot. Marcin Buczkowski, https://www.facebook.com/KochamWidzew2004

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela