Aktualności

Akademia Widzewa: raport

W miniony weekend swoje mecze rozgrywały drużyny młodzieżowe z Akademii Widzewa. Padło w nich kilka ciekawych wyników.

Cenne zwycięstwo w drodze po awans do Centralnej Ligi Juniorów zanotował zespół U19, prowadzony przez Radosława Wasiaka. Juniorzy starsi pokonali 5:0 Ceramikę Opoczno.

A1 Junior starszy (U19, trener: Radosław Wasiak)

Widzew Łódź - Ceramika Opoczno 5:0

Bramki: Oliński - 2, Sieroń, Pięczek, Marcinkowski.

Widzew: Uszyński - Mamełka (45. Karpicki), Janowski, Sieroń, Cieślak, Drążczyk, Pięczek, Marcinkowski, Telestak (45. Reszta), Oliński, Kowalski (65. Piskorski).

Relacja -> https://widzew.com/-/u-19-podopieczni-wasiaka-na-piatke-

B1 Junior młodszy (U17, Artur Sadura)

Widzew Łódź - GKS Bełchatów 2:2

Bramki dla Widzewa: Telestak, Kmita.

Widzew: Mamełka (41. Mielczarek) - Tkaczyk, Becht, Martelus (71. Wielgus), Łukasiewicz, Telestak (41. Bors), Szlaski, Dula, Kmita (80. Kuczborski), Jatczak (61. Zabielski), Nieśmiałek.

Jeśli chodzi o drużyny U16, zespół Tomasza Ścibiorka zremisował z GLKS-em Andrespolią 3:3, zaś podopieczni Sebastiana Madery do momentu przerwania meczu przez sędziego (ze względu na niesportowe zachowanie piłkarzy i kibiców rywali) prowadzili z Włókniarzem Konstantynów 3:1. Wynik zostanie jednak najprawdopodobniej zweryfikowany jako walkower dla Widzewa.

B2 Junior młodszy (U16, Tomasz Ścibiorek)

GLKS Andrespolia - Widzew Łódź 3:3

Bramki: Rzepecki, Szewc, Glicner.

Widzew: Nowak, Pokorski, Koch, Nikodemski, Motyl, Szewc (52. Grzelak), Szkopiak (62. Beck), Glicner, Rzepecki, Morawski, Charędziak.

B2 Junior młodszy (U16, Sebastian Madera)

Włókniarz Konstantynów - Widzew Łódź 1:3

Bramki dla Widzewa: Wojnacki, Olejnik, Ostrowski.

Widzew: Mordęcki, Zgierski, Majchrzak, Faliszewski, Stępień, Kwiasowski, Majdziński, Przybiński (Merecz), Olejnik (Ostrowski), Wojnacki, Stańdo (Kiermasz).

Relacja -> https://widzew.com/-/remis-i-wygrana-druzyn-u16

Mecz drużyny U15 nie odbył się, gdyż… nie dojechał na niego sędzia, zaś zespół U14 wygrał 1:0 z Widokiem Skierniewice.

C1 Trampkarz (U15, Bartosz Bielecki)

UKS AP Piotrków Trybunalski - Widzew Łódź - mecz nie odbył się

C2 Trampkarz (U14, Bartosz Bielecki)

Widok Skierniewice - Widzew Łódź 0:1

Bramka: Jakubowski.

Widzew: Buczkowski, Owczarek, Wilkowski, Miziołek, Szymczak "Sieman", Zawadzki, Związek, Mirowski, Saganiak, Szymczak Sz., Ludwig oraz Jakubowski, Zadka, Krajewski, Saktura, Bobiński, Wierucki.

D1 Młodzik, gr. I (U13, Jarosław Węglewski) - pauza

Mecz 19. kolejki z MUKS-em Włókniarzem Pabianice odbędzie się 8 maja.

D1 Młodzik, gr. IV (U13, Marek Grzeszczakowski)

Widzew Łódź - MKS Górnik 1956 2:0

Bramki: Łukasik M. - 2.

Widzew: Skutecki, Dybała, Kaczorowski, Mąkol, Mordon, Łuźniak, Łukasik M., Glicner, Sikorski oraz Domowicz, Krupiński, Płaczkowski, Wojkowski, Piechocki, Mokracki, Łukasik A., Wiernik.

D2 Młodzik, gr. III (U12, Przemysław Szulc)

Zjednoczeni Stryków - Widzew Łódź 0:4

Bramki: Glapiński, Stachoń-Burtek, Tarociński, Stolarek.

Widzew: Matłacki, Ławski, Albin, Damaz, Ważny, Wiśniewski, Miksa, Sikorski, Chądzyński, Glapiński, Żakieta, Pędziejewski, Staszczyk, Tarociński, Dębowski, Stolarek, Stachoń-Burtek, Rek.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela