Aktualności

Akademia Widzewa: Powołania i podsumowania

Ośmiu widzewiaków z rocznika 2007 otrzymało zaproszenie na konsultację szkoleniową kadry wojewódzkiej ŁZPN U13. Tymczasem kierownictwo Akademii wspólnie ze sztabami planuje przyszłość.

Powołania do reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U13 otrzymali: Szymon Brzeziński, Jakub Dryzner, Robert Grobel, Daniel Gryzio, Oliwier Michułka, Krzysztof Supera, Maciej Szpura i Marcin Żyła. Wytypowani zawodnicy wezmą udział w konsultacji szkoleniowej, która odbędzie się 19 czerwca na terenie ośrodka treningowego MOSiR przy ul. Minerskiej w Łodzi pod okiem trenera Kornela Błażejewskiego.

W Akademii Widzewa trwa z kolei czas podsumowań. W tym tygodniu dobiegną końca rozmowy indywidualne z zawodnikami i trenerami, które określą kształt kadr oraz sztabów szkoleniowych na kolejny sezon. Podsumowana zostanie również dotychczasowa współpraca z partnerami Akademii, w tym między innymi ze Szkołą Mistrzów Kokoro i bursą.

- Określamy także roczny, ramowy plan działania na kolejny sezon, uwzględniający systematykę działań w poszczególnych obszarach, takich jak: treningi, mecze, spotkania grupowe i indywidualne z zawodnikami a także rodzicami, testy motoryczne, analizy - wyjaśnia dyrektor Akademii Widzewa, Maciej Szymański.

Co ważne, zakończyły się już nabory do rocznika 2009, a w tej chwili odbywają się spotkania indywidualne z rodzicami w kwestii dołączenia ich dzieci do Akademii od kolejnego sezonu, w ramach nowej drużyny U12, przygotowywanej do startu w rozgrywkach ligowych 2020/2021.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela