Aktualności

Akademia Widzewa: podsumowanie weekendu

Widzewska młodzież ma za sobą kolejne ważne występy. Część zespołów zakończyła już jesienną rundę rozgrywek ligowych.
A1 Junior Starszy (1999/2000) - I Liga Wojewódzka (Wasiak Radosław)

Widzew - UKS SMS II Łodź 3:1 (2:1)

Bramki: Marcel Sieroń x2, Robert Marcinkowski

Widzew: Adam Uszyński - Jakub Mamełka, Kamil Piskorski, Bartosz Janowski, Konrad Cieślak (35' Maciej Malinowski, 46' Kornel Stankiewicz), Damian Skrzeczkowski, Robert Marcinkowski, Marcel Sieroń, Marcel Pięczek, Krystian Oliński (46' Jarosław Szymczak), Mateusz Reszta (46' Krystian Marcioch).

Więcej o meczu.

Następny mecz: Pogoń Zduńska Wola - Widzew, 18.11.2017 godz. 14:00

B1 Junior Młodszy (2001) - I Liga Wojewódzka (Kołodziejski Rafał)

Ceramika Opoczno - Widzew 0:0

Widzew: Adrian Olejnik, Filip Becht, Michał Zabielski, Stanisław Dula, Aleksander Gębski, Dawid Bors, Jakub Kmita, Dawid Telestak, Jakub Szlaski, Dawid Nieśmiałek, Dominik Wielgosz oraz Kuba Martelus, Ernest Ławniczak, Alan Mielczarek, Dawid Kwiatkowski.

Następny mecz: Widzew - ŁKS, 18.11.2017 godz. 14:00

B2 Junior młodszy (2002) - I Liga Wojewódzka (Ścibiorek Tomasz)

Widzew - UKS SMS Łódź 0:2 (0:1)

Widzew: Aleksander Wojda - Julian Morawski, Jakub Koch, Damian Pokorski, Wojciech Zgierski, Patryk Glicner, Dominik Motyl (48' Aleksander Beck), Mateusz Szkopiak (69' Adrian Olejnik), Mateusz Koroch, Jakub Rzepecki, Jakub Jasiński.

Następny mecz: GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra - Widzew, 19.11.2017 godz. 10:00

B2 Junior Młodszy (2002) - Liga Okręgowa Łódź (Grzeszczakowski Marek)

Widzew - LZS Justynów 4:1 (1:0)

Bramki: Szymon Kiermasz, Damian Stańdo x2, Adrian Olejnik

Widzew: Antoni Łukasiewicz - Igor Faliszewski, Wojciech Zgierski, Jakub Gawłowski, Jakub Bodek (65' Mateusz Stępień), Adrian Olejnik, Olgierd Miedziński (60' Piotr Stołowski), Szymon Kiermasz (70' Patryk Sowiak), Adam Kwiasowski (41' Damian Stańdo), Kacper Przybiński (60' Paweł Wojnacki), Daniel Ostrowski (41' Wiktor Majdziński).

Więcej o meczu.

Następny mecz Róża Kutno - Widzew, 18.11.2017 godz. 13:30

C1 Trampkarz (2003) - I Liga Wojewódzka (Ławniczak Krzysztof)

Pelikan Łowicz - Widzew 2:1 (0:1)

Bramka: Oliwier Jagielski.

Widzew: Łukasz Bosy, Adrian Grausam, Wiktor Firasiewicz, Hubert Lenart, Przemysław Krzyczmanik, Szymon Jaros, Mateusz Prochoń, Mikołaj Mroczek, Maciej Schmidt, Patryk Strumpf, Cyprian Zagawa, Oliwier Jagielski.

Następny mecz: Widzew - ŁKS, 18.11.2017 godz. 12:00

C2 Trampkarz (2004) - I Liga Wojewódzka (Puchalski Konrad, Bielecki Bartosz)

Zjednoczeni Stryków - Widzew 2:2

Bramki: Damian Związek, Kamil Zadka.

Widzew: Marcel Buczkowski, Aleksander Jończyk, Kasper Saktura, Jakub Miziołek, Cezary Cichal, Oskar Szymczak, Filip Zawadzki, Szymon Mirowski, Damian Związek, Kamil Zadka, Jakub Krajewski, Szymon Szymczak, Maciej Majchrzak, Mateusz Mitera, Jakub Deląg, Daniel Wierucki.

Następny mecz: Widzew - Pogoń Zduńska Wola, 18.11. 2017 godz. 10:00

D1 Młodzik (2005) - Grupa 1 łódzka (Węglewski Jarosław)

Milan - Widzew 0:6 (0:5)

Bramki: Bartosz Kazimierczak x3, Wojciech Lach x3

Widzew: Adam Wichrowski, Daniel Czapnik, Mikołaj Makarski, Błażej Jeziorski, Kacper Ważny, Wojciech Lach, Michał Laska, Kacper Dębowski, Mateusz Rzeczyca, Jakub Kieras, Bartosz Kaźmierczak, Jakub Zawadzki, Patryk Banasiak, Marcel Bezat.

Następny mecz: Widzew - Metalowiec, 18.11.2017 godz. 16:00

D1 Młodzik (2005) - Grupa 4 łódzka (Grzeszczakowski Marek)

Widzew - Sokół Aleksandrów Łódzki 4:0 (2:0)

Bramki: Oskar Kacperski x3, Maksymilian Łukasik.

Widzew: Mateusz Sikorski, Bartłomiej Nowacki, Filip Mokracki, Kacper Wiernik, Szymon Matysek, Filip Samulak, Oskar Kacperski, Dominik Glicner, Maksymilian Łukasik, Kacper Piechocki, Alan Łukasik.

Po rundzie jesiennej zespół jest liderem z kompletem punktów (bramki 69:1). 18.11.2017 drużyna weźmie udział w Turnieju Marszałka Województwa Łódzkiego, organizowanym przez ŁZPN.

D2 Młodzik (2006) - Grupa 3 łódzka (Szulc Przemysław)

Mazovia Rawa Mazowiecka - Widzew 0:1

Bramka: Bartłomiej Chądzyński

Widzew: Igor Kolwaczyk, Oskar Ławski, Aleksander Żaczek, Bartłomiej Chądzyński, Mateusz Glapiński, Dawid Miksa, Karol Pędziejewski, Dominik Staszczyk, Kacper Tarociński.

Po rundzie jesiennej zespół jest trzeci w tabeli.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Kulisy sesji Akademii Widzewa

Kulisy sesji Akademii Widzewa

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela